© Joyfull | Dreamstime.com

Õppige indoneesia keelt tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt indoneesia keelt meie keelekursusega “Indoneesia keel algajatele“.

et eesti   »   id.png Indonesia

Õppige indoneesia keelt – esimesed sõnad
Tere! Halo!
Tere päevast! Selamat siang!
Kuidas läheb? Apa kabar?
Nägemiseni! Sampai jumpa lagi!
Varsti näeme! Sampai nanti!

Milline on parim viis indoneesia keele õppimiseks?

Indoneesia keele õppimine on huvitav väljakutse, kuid õige strateegia abil on see täiesti saavutatav. Üks olulisemaid nõuandeid on õppida kontekstis. Kuna Indoneesia keel kasutab palju fraase ja väljendeid, mis pole otse tõlgitavad, on sõnade ja fraaside õppimine nende loomulikus kontekstis väga kasulik. Teiseks, kasutage digitaalseid vahendeid. Internet pakub mitmeid veebipõhiseid keeleõppe platvorme, mis on eriti kasulikud, kui soovite iseseisvalt õppida. Rakendused nagu Duolingo ja Rosetta Stone pakuvad suurepäraseid võimalusi Indoneesia keele praktiliseks harjutamiseks. Indoneesia keel algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis indoneesia keele õppimiseks veebis ja tasuta. Meie indoneesia keele kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Kolmandaks, ärge unustage vestlust. Vestluspartnerite otsimine on hädavajalik, sest ainult raamatust või rakendusest õppimine ei anna teile tõelist suhtluskogemust. Püüdke leida sõbralik indoneeslane, kes soovib teiega keelt praktiseerida või võib-olla isegi õppida teie emakeelt. Järgmine soovitus on sukelduda kultuuri. Keel on kultuuriga tihedalt seotud, nii et Indoneesia kultuuri tundmaõppimine aitab teil keele struktuuri paremini mõista. Vaadake Indoneesia filme, kuulake muusikat ja proovige Indoneesia toitu, et oma keeleõpet mitmekesistada. Selle kursusega saad õppida indoneesia keelt iseseisvalt – ilma õpetajata ja keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Samuti on oluline olla järjepidev. Indoneesia keele õppimine nõuab aega ja pühendumist. Seadke endale kindel õppimisplaan ja järgige seda. Isegi kui teete iga päev vähe, aitab see teie keeleoskust järk-järgult parandada. Järgmiseks, omandage põhisõnavara. See aitab teil alustada lihtsate lausete moodustamist ja aitab kaasa keele struktuuri mõistmisele. Pealegi, sõnade teadmine aitab teil mõista, mida teised inimesed räägivad või kirjutavad. Õppige kiiresti indoneesia keelt 100 teemade kaupa korraldatud indoneesia keele õppetunniga. Tundide MP3-helifaile rääkisid Indoneesia keelt emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

Samuti on hea mõte õppida keelt seostades. Kui teate mõnda teist Austroneesia keelt, kasutage seda oma eeliseks. Näiteks, kui oskate malai keelt, siis on teil Indoneesia keele õppimisel eelis, kuna need kaks keelt on sarnased. Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, ärge kartke vigu teha. Vead on osa õppimisprotsessist. Pealegi, inimesed hindavad teie pingutusi nende keele õppimisel ja on valmis teid aitama, kui te midagi valesti ütlete.

Isegi Indoneesia algajad saavad praktiliste lausete abil indoneesia keelt tõhusalt õppida 50LANGUAGES abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit indoneesia keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.