למד פורטוגזית BR בחינם

למד פורטוגזית ברזילאית במהירות ובקלות עם קורס השפה שלנו ‘פורטוגזית ברזילאית למתחילים‘.

he עברית   »   px.png Português (BR)

למד פורטוגזית ברזילאית - מילים ראשונות
‫שלום!‬ Olá!
‫שלום!‬ Bom dia!
‫מה נשמע?‬ Como vai?
‫להתראות.‬ Até à próxima!
‫נתראה בקרוב!‬ Até breve!

למה כדאי ללמוד פורטוגזית ברזילאית?

הפורטוגזית של ברזיל היא שפה מרהיבה עם הרבה להציע. יש כמה סיבות שבהן כדאי ללמוד את השפה המרהיבה הזו. האם אתה מוכן לקבל את האתגר? ברזיל היא אחת המדינות הגדולות והחשובות בעולם. דעת הפורטוגזית של ברזיל מאפשרת גישה לתרבות, ההיסטוריה והחברה של המדינה. פורטוגזית (BR) למתחילים היא אחת מתוך למעלה מ-50 חבילות שפה בחינם שתוכלו לקבל מאיתנו. ’50LANGUAGES’ היא הדרך היעילה ללמוד פורטוגזית (BR) באינטרנט ובחינם. חומרי ההוראה שלנו לקורס פורטוגזית (BR) זמינים גם באינטרנט וגם כאפליקציות לאייפון ולאנדרואיד.

מעבר לכך, ברזיל היא מעצמה כלכלית גדולה. ידע הפורטוגזית יכול להקנות יתרון בכל תחום שקשור לברזיל, כולל עסקים, מסחר, ומחקר. לפורטוגזית של ברזיל יש סגנון ייחודי שהוא תוצאה של התרבות הברזילאית. למידתה מאפשרת להבין את הקצב, האמנות, המוזיקה, ואת האנשים של ברזיל. בקורס זה תוכלו ללמוד פורטוגזית (BR) באופן עצמאי - ללא מורה וללא בית ספר לשפות! השיעורים בנויים בצורה ברורה ויעזרו לך להשיג את המטרות שלך.

היא היא גם שפה עם מבנה מורכב, שמחייב למידה מעמיקה. אבל, אל תדאג, זו גם שפה מאוד מהנה ללמוד! בנוסף, למידת שפה חדשה היא מסע שמשפר את המוח. הפורטוגזית של ברזיל תחזק את הזיכרון שלך, תשפר את היכולת שלך להתמקד, ותעזור לך לפתח חשיבה יותר גמישה. למד פורטוגזית (BR) במהירות עם 100 שיעורי שפה פורטוגזית (BR) מאורגנים לפי נושאים. קובצי השמע MP3 לשיעורים נאמרו על ידי דוברי פורטוגזית (BR) שפת אם. הם עוזרים לך לשפר את ההגייה שלך.

השפה הפורטוגזית של ברזיל היא מפתח לחוויה מעמיקה של התרבות הברזילאית. באופן מעשי, זה יאפשר לך ליהנות ממוסיקה, אמנות, מאכלים, ואפילו מסדרות טלוויזיה בצורה מרהיבה ואותנטית. אז, האם אתה מוכן להתחיל את ההרפתקה? התחל ללמוד פורטוגזית ברזילאית היום ותגלה עולם חדש של ידע ותרבות.

אפילו מתחילים פורטוגזית (BR) יכולים ללמוד פורטוגזית (BR) ביעילות עם ’50LANGUAGES’ דרך המשפטים המעשיים. תחילה תכירו את המבנים הבסיסיים של השפה. דיאלוגים לדוגמה עוזרים לך לבטא את עצמך בשפה הזרה. אין צורך בידע מוקדם.

אפילו לומדים מתקדמים יכולים לחזור ולגבש את מה שלמדו. אתה לומד משפטים נכונים ונאמרים לעתים קרובות ותוכל להשתמש בהם באופן מיידי. תוכל לתקשר במצבים יומיומיים. השתמש בהפסקת הצהריים שלך או בזמן בפקק כדי ללמוד כמה דקות של פורטוגזית (BR). אתה לומד תוך כדי תנועה וגם בבית.