© Vikiclicks | Dreamstime.com

تامیل را به صورت رایگان یاد بگیرید

تامیل را سریع و آسان با دوره زبان ما “تامیل برای مبتدیان“ یاد بگیرید.

fa فارسی   »   ta.png தமிழ்

تامیل را یاد بگیرید - اولین کلمات
‫سلام‬ வணக்கம்! vaṇakkam!
‫روز بخیر!‬ நமஸ்காரம்! Namaskāram!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ நலமா? Nalamā?
‫خدا نگهدار!‬ போய் வருகிறேன். Pōy varukiṟēṉ.
‫تا بعد!‬ விரைவில் சந்திப்போம். Viraivil cantippōm.

بهترین راه برای یادگیری زبان تامیل چیست؟

یادگیری زبان تامیل می تواند یک مهمت باشد، اما با استراتژی مناسب، این کار ممکن است. از زبان فارسی برای درک بهتر ساختارهای زبان تامیل استفاده کنید، زیرا دانستن یک زبان دیگر می تواند کمک کند. گوش دادن به موسیقی، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و پادکست های تامیل روش خوبی برای شناخت لهجه و تلفظ است. این کمک می کند تا بر لهجه و تلفظ زبان تامیل تسلط یابید. تامیل برای مبتدیان یکی از بیش از 50 بسته زبان رایگان است که می توانید از ما دریافت کنید. 50LANGUAGES روشی موثر برای یادگیری آنلاین و رایگان تامیل است. مطالب آموزشی ما برای دوره تامیل هم به صورت آنلاین و هم به صورت برنامه های آیفون و اندروید در دسترس است.

در نظر بگیرید که به یک کلاس زبان تامیل بپیوندید. در این کلاس ها می توانید فرصت مکالمه و دریافت بازخورد از یک معلم زبان تامیل داشته باشید. استفاده از برنامه های آموزش زبان بسیار مفید است. این برنامه ها می توانند به شما کمک کنند تا واژگان و گرامر زبان تامیل را یاد بگیرید. بسیاری از این برنامه ها رایگان هستند. با این دوره می توانید تامیل را به طور مستقل بیاموزید - بدون معلم و بدون آموزشگاه زبان! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند.

شروع به مطالعه کتاب های ساده به زبان تامیل کنید. این کمک می کند تا تسلط شما بر واژگان را افزایش دهد و به شما اجازه می دهد تا با ساختار جملات زبان تامیل آشنا شوید. تمرین همیشه یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان است. سعی کنید هر روز زمانی را برای تمرین زبان تامیل اختصاص دهید، حتی اگر کم باشد. تامیل را سریع با 100 درس زبان تامیل سازماندهی شده بر اساس موضوع یاد بگیرید. فایل‌های صوتی MP3 برای درس‌ها توسط افراد بومی تامیل صحبت می‌شد. آنها به شما در بهبود تلفظ کمک می کنند.

یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان تامیل، شرکت در فعالیت های گروهی است. این فعالیت ها می توانند شامل بازی های زبانی، گروه های مطالعه، و گپ و گفت با دوستان تامیل زبان باشند. مهم است که به خاطر داشته باشید یادگیری زبان نیازمند صبر و پشتکار است. حتی اگر پیشرفت شما کند به نظر برسد، از تلاش نیاز به دست ندهید. با تلاش مداوم، شما می توانید مهارت خود را در زبان تامیل افزایش دهید.

حتی مبتدیان تامیل نیز می توانند تامیل را به طور موثر با “50LANGUAGES“ از طریق جملات عملی یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. برای یادگیری چند دقیقه تامیل از استراحت ناهار یا زمان در ترافیک استفاده کنید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.