زبان لیتوانیایی را به صورت رایگان یاد بگیرید

لیتوانیایی را سریع و آسان با دوره زبان ما “لیتوانیایی برای مبتدیان“ یاد بگیرید.

fa فارسی   »   lt.png lietuvių

لیتوانیایی را یاد بگیرید - اولین کلمات
‫سلام‬ Sveiki!
‫روز بخیر!‬ Laba diena!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ Kaip sekasi?
‫خدا نگهدار!‬ Iki pasimatymo!
‫تا بعد!‬ (Iki greito!) / Kol kas!

چرا باید لیتوانیایی را یاد بگیرید؟

یادگیری زبان لیتوانیایی چرا اهمیت دارد؟ اولین دلیل، این است که لیتوانیایی زبان رسمی کشور لیتوانی است. این زبان توسط حدود سه میلیون نفر در سراسر جهان صحبت می‌شود. دلیل دیگر برای یادگیری لیتوانیایی، فرهنگ غنی و تاریخ عمیق لیتوانی است. با یادگیری زبان محلی، شما قادر خواهید بود فرهنگ و تاریخ این کشور را بهتر درک کنید. لیتوانیایی برای مبتدیان یکی از بیش از 50 بسته زبان رایگان است که می توانید از ما دریافت کنید. 50LANGUAGES روشی موثر برای یادگیری آنلاین و رایگان لیتوانیایی است. مواد آموزشی ما برای دوره لیتوانیایی هم به صورت آنلاین و هم به عنوان برنامه های آیفون و اندروید در دسترس است.

یادگیری لیتوانیایی می‌تواند درک شما از این فرهنگ را بهبود بخشد. با فهمیدن زبان، شما قادر خواهید بود به طور مستقیم به منابع ادبی، موسیقی، و هنری لیتوانیایی دسترسی پیدا کنید. یادگیری زبان لیتوانیایی همچنین می‌تواند فرصت‌های شغلی را برای شما افزایش دهد. در بسیاری از حوزه‌ها از جمله دیپلماسی، تجارت، و کمک‌های بین‌المللی، مهارت زبان لیتوانیایی می‌تواند یک مزیت باشد. با این دوره می توانید لیتوانیایی را به طور مستقل بیاموزید - بدون معلم و بدون آموزشگاه زبان! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند.

یادگیری لیتوانیایی همچنین می‌تواند چالشی برای مغز شما باشد و توانایی‌های یادگیری و تفکر شما را تقویت کند. با توجه به ساختار گرامری منحصر به فرد زبان، یادگیری آن می‌تواند بسیار مفید باشد. یادگیری لیتوانیایی می‌تواند به شما کمک کند تا با افراد جدید آشنا شوید و روابط بین فرهنگی را تقویت کنید. می‌توانید با افراد لیتوانیایی در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. با 100 درس زبان لیتوانیایی که بر اساس موضوع سازماندهی شده اند، سریع لیتوانیایی را بیاموزید. فایل‌های صوتی MP3 برای درس‌ها توسط افراد بومی لیتوانیایی صحبت می‌شد. آنها به شما در بهبود تلفظ کمک می کنند.

برخی ممکن است فکر کنند که یادگیری زبان لیتوانیایی سخت است، اما با تمرکز و تلاش، شما قادر به یادگیری این زبان خواهید بود. امروزه برنامه‌ها و منابع آموزشی زیادی برای یادگیری لیتوانیایی وجود دارد. پس یادگیری زبان لیتوانیایی می‌تواند تجربه بسیار غنی و پاداش‌دهنده باشد. این تجربه می‌تواند به شما کمک کند تا فرهنگ، تاریخ، و ادبیات لیتوانیایی را بیشتر بشناسید و از این راه، با دنیای بزرگ‌تری ارتباط برقرار کنید.

حتی مبتدیان لیتوانیایی نیز می توانند لیتوانیایی را به طور موثر با “50LANGUAGES“ از طریق جملات عملی یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. برای یادگیری چند دقیقه زبان لیتوانیایی، از استراحت ناهار یا زمانی در ترافیک استفاده کنید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.