© Sangapark118 | Dreamstime.com

آموزش زبان هندی به صورت رایگان

با دوره زبان ما “هندی برای مبتدیان“ سریع و آسان زبان هندی را بیاموزید.

fa فارسی   »   hi.png हिन्दी

آموزش زبان هندی - اولین کلمات
‫سلام‬ नमस्कार! namaskaar!
‫روز بخیر!‬ शुभ दिन! shubh din!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ आप कैसे हैं? aap kaise hain?
‫خدا نگهدار!‬ नमस्कार! namaskaar!
‫تا بعد!‬ फिर मिलेंगे! phir milenge!

زبان هندی چه ویژگی خاصی دارد؟

زبان هندی، یکی از زبان‌های مهم جهان است. این زبان در هند و نپال رایج است. زبان هندی، از الفبای دیوناگری استفاده می‌کند. این الفبا برای بیان صداهای خاص این زبان بسیار مناسب است. هندی برای مبتدیان یکی از بیش از 50 بسته زبان رایگان است که می توانید از ما دریافت کنید. 50LANGUAGES روشی موثر برای یادگیری هندی آنلاین و رایگان است. مطالب آموزشی ما برای دوره هندی هم به صورت آنلاین و هم به صورت برنامه های آیفون و اندروید در دسترس است.

در زبان هندی، استفاده از اشتقاق و ترکیب برای ساخت کلمات جدید بسیار رایج است. این موضوع به غنای واژگانی آن کمک می‌کند. در این زبان، تاکید بر تنظیم درست کلمات و ترتیب آن‌ها وجود دارد. این امر به دقت در بیان احساسات کمک می‌کند. با این دوره می توانید به طور مستقل هندی را بیاموزید - بدون معلم و بدون آموزشگاه زبان! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند.

هندی یکی از بزرگترین زبان‌های جهان است و توسط بیش از ۴۱۰ میلیون نفر به عنوان زبان اول یاد گرفته شده است. زبان هندی، زبانی است که در بسیاری از موسیقی‌ها، فیلم‌ها و ادبیات هند استفاده می‌شود. همچنین این زبان در سیاست و دیپلماسی نیز استفاده می‌شود. با 100 درس زبان هندی که بر اساس موضوع سازماندهی شده اند، زبان هندی را سریع یاد بگیرید. فایل‌های صوتی MP3 برای درس‌ها توسط هندی زبانان بومی صحبت می‌شد. آنها به شما در بهبود تلفظ کمک می کنند.

هندی به عنوان زبان رسمی هند شناخته شده است. این زبان بخش عمده‌ای از زندگی روزمره مردم هند را تشکیل می‌دهد. به زبان هندی آموختن می‌تواند راهی برای فهم بهتر فرهنگ و تاریخ هند باشد. این زبان برای کسانی که به هند مسافرت می‌کنند یا در هند کار می‌کنند، می‌تواند بسیار مفید باشد.

حتی مبتدیان هندی نیز می توانند هندی را به طور موثر با “50LANGUAGES“ از طریق جملات عملی یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. از استراحت ناهار یا زمانی که در ترافیک هستید استفاده کنید تا چند دقیقه هندی یاد بگیرید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.