© Mrallen | Dreamstime.com

پرتغالی BR را به صورت رایگان یاد بگیرید

با دوره زبان ما “پرتغالی برزیل برای مبتدیان“ سریع و آسان پرتغالی برزیل را بیاموزید.

fa فارسی   »   px.png Português (BR)

پرتغالی برزیلی را یاد بگیرید - اولین کلمات
‫سلام‬ Olá!
‫روز بخیر!‬ Bom dia!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ Como vai?
‫خدا نگهدار!‬ Até à próxima!
‫تا بعد!‬ Até breve!

زبان پرتغالی برزیلی چه ویژگی خاصی دارد؟

زبان پرتغالی برزیلی بسیار خاص و منحصر به فرد است. در حقیقت، این زبان در برزیل گفته می‌شود و از زبان پرتغالی استاندارد متفاوت است. بازتابی از تاریخ پیچیده و متنوع برزیل در آن مشاهده می‌شود. یکی از ویژگی‌های خاص زبان پرتغالی برزیلی تلفظ متمایز آن است. تلفظ حروف در این زبان با زبان پرتغالی اروپایی کاملا متفاوت است. این تفاوتات می‌توانند برای مبتدیان چالش‌برانگیز باشند. پرتغالی (BR) برای مبتدیان یکی از بیش از 50 بسته زبان رایگان است که می توانید از ما دریافت کنید. «50LANGUAGES» روشی مؤثر برای یادگیری پرتغالی (BR) آنلاین و رایگان است. مواد آموزشی ما برای دوره پرتغالی (BR) هم به صورت آنلاین و هم به عنوان برنامه های آیفون و اندروید در دسترس است.

دیگر ویژگی برجسته این زبان، استفاده زیاد از “جرمندو“ است، که نوعی شکل کاهش یافته از فعل است. این یک روش گفتگویی منحصر به فرد است که در زبان پرتغالی اروپایی وجود ندارد. این زبان نیز از لغت‌های خاص خود برخوردار است. برخی از این لغات از زبان‌های محلی و زبان‌های آفریقایی گرفته شده‌اند. این امر باعث ایجاد گوناگونی فرهنگی در زبان شده است. با این دوره می توانید به طور مستقل پرتغالی (BR) را بیاموزید - بدون معلم و بدون آموزشگاه زبان! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند.

زبان پرتغالی برزیلی نیز برخی قواعد گرامری متمایز دارد. مثلا، استفاده از “وی“ به عنوان ضمیر دوم شخص مفرد در برزیل بسیار نادر است، در حالی که در پرتغال رایج است. برخی از تفاوت‌ها در ساختار جمله و گرامر نیز مشاهده می‌شود. به طور مثال، برزیلی‌ها معمولاً از فرم‌های فعلی متفاوتی استفاده می‌کنند و گاهی اوقات ساختار جملات را تغییر می‌دهند. با 100 درس زبان پرتغالی (BR) که بر اساس موضوع سازماندهی شده اند، سریع پرتغالی (BR) بیاموزید. فایل‌های صوتی MP3 برای درس‌ها توسط سخنرانان بومی پرتغالی (BR) صحبت می‌شد. آنها به شما در بهبود تلفظ کمک می کنند.

برخی از تفاوت‌ها در استفاده از پیشوندها و پسوندها نیز مشهود است. برای مثال، برزیلی‌ها معمولا از پیشوند “تو“ استفاده می‌کنند، که در پرتغالی استاندارد به کار برده نمی‌شود. زبان پرتغالی برزیلی یک زبان زنده و در حال تکامل است. با این حال، با وجود همه تفاوت‌های ذکر شده، همچنان با زبان پرتغالی استاندارد نزدیک است و از آن به عنوان بخشی از هویت ملی خود بهره می‌برد.

حتی مبتدیان پرتغالی (BR) می توانند پرتغالی (BR) را به طور موثر با “50LANGUAGES“ از طریق جملات عملی یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. برای یادگیری چند دقیقه زبان پرتغالی (BR) از استراحت ناهار یا زمانی در ترافیک استفاده کنید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.