© Smileus - Fotolia | Herrlicher Sonnenaufgang am Meer
© Smileus - Fotolia | Herrlicher Sonnenaufgang am Meer

آموزش پرتغالی PT به صورت رایگان

با دوره زبان ما “پرتغالی اروپایی برای مبتدیان“ سریع و آسان پرتغالی اروپایی را بیاموزید.

fa فارسی   »   pt.png Português (PT)

پرتغالی اروپایی را بیاموزید - کلمات اول
‫سلام‬ Olá!
‫روز بخیر!‬ Bom dia!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ Como estás?
‫خدا نگهدار!‬ Até à próxima!
‫تا بعد!‬ Até breve!

زبان پرتغالی اروپایی چه ویژگی خاصی دارد؟

زبان پرتغالی اروپایی خصوصیات منحصر به فردی دارد. این زبان زبان رسمی کشور پرتغال و برخی دیگر از کشورهای اروپایی است. از آنجا که تعداد زیادی از جوامع جهان این زبان را می گویند، تأثیر قابل توجهی در جهان دارد. در زبان پرتغالی اروپایی، تلفظ برخی کلمات به نظر می رسد دارای یک صدای “نازک“ است. این ویژگی آن را از بسیاری از زبان های دیگر جدا می کند.

ساختار گرامری زبان پرتغالی اروپایی نیز خاص است. برای نمونه، از حالت فعلی استفاده می شود که در بیشتر زبان های رومانس باقی نمانده است. زبان پرتغالی اروپایی از واژگان پیچیده و غنی برخوردار است. بسیاری از کلمات دارای معنی های گوناگون هستند که بستگی به بستر فرهنگی و زمینه دارد.

برخی از واژگان پرتغالی اروپایی خاص و منحصر به فرد هستند. برای نمونه، کلمه “Saudade“ که مفهوم دقیقی در زبان انگلیسی ندارد، احساس تلخی و دلتنگی بیش از حد را نشان می دهد. زبان پرتغالی اروپایی همچنین دارای مجموعه غنی از اصطلاحات و عبارات است. این اصطلاحات اغلب از جنبه های فرهنگی و تاریخی پرتغال الهام می گیرند.

پرتغالی اروپایی همچنین یکی از زبان های رسمی اتحادیه اروپا است. این زبان همچنین در سایر قسمت های جهان، مانند آفریقا و آمریکای لاتین، توسط میلیون ها نفر صحبت می شود. با توجه به تمام این نکات، می توان گفت که زبان پرتغالی اروپایی زبانی جذاب و پیچیده است.

حتی مبتدیان پرتغالی (PT) می توانند پرتغالی (PT) را به طور موثر با “50LANGUAGES“ از طریق جملات عملی یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. برای یادگیری چند دقیقه زبان پرتغالی (PT) از استراحت ناهار یا زمانی در ترافیک استفاده کنید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.