© Avisual2009 | Dreamstime.com

Basitleştirilmiş Çince’yi ücretsiz öğrenin

Yeni başlayanlar için Çince dil kursumuzla Çince‘yi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenin.

tr Türkçe   »   zh.png 中文(简体)

Çince öğrenin - İlk kelimeler
Merhaba! 你好 /喂 ! nǐ hǎo/ wèi!
İyi günler! / Merhaba! 你好 ! Nǐ hǎo!
Nasılsın? 你 好 吗 /最近 怎么 样 ? Nǐ hǎo ma/ zuìjìn zěnme yàng?
Görüşmek üzere! 再见 ! Zàijiàn!
Yakında görüşmek üzere! 一会儿 见 ! Yīhuǐ'er jiàn!

Çince (Basitleştirilmiş) dilini özel kılan nedir?

Basitleştirilmiş Çince, birçok özelliğiyle çarpıcı bir dildir. Dilin yazılı biçimi, karmaşık ideogramları temsil eden karakterlerden oluşur. Bu karakterler genellikle tek başına bir kelimeyi temsil eder ve bu da dilin benzersiz bir görsel özelliği oluşturur. Çincede, bir kelimenin tonu anlamını büyük ölçüde belirler. Dil dört farklı ton içerir. Aynı kelime, farklı bir tonla söylendiğinde, tamamen farklı bir anlama gelebilir. Bu, tonal bir dil olan Çince‘yi öğrenmeyi karmaşık ama aynı zamanda ilginç kılar. Yeni başlayanlar için Çince (Basitleştirilmiş), bizden alabileceğiniz 50’den fazla ücretsiz dil paketinden biridir. ’50LANGUAGES’, çevrimiçi ve ücretsiz olarak Çince (Basitleştirilmiş) öğrenmenin etkili yoludur. Çince (Basitleştirilmiş) kursu için öğretim materyallerimiz hem çevrimiçi hem de iPhone ve Android uygulamaları olarak mevcuttur.

Yazılı Çince, geleneksel ve basitleştirilmiş olmak üzere iki biçime ayrılır. Basitleştirilmiş Çince, geleneksel karakterlerin daha az karmaşık bir versiyonudur ve Çin Halk Cumhuriyeti ve Singapur‘da resmi olarak kullanılır. Bu, dilin daha geniş çevrelerde erişilebilir hale getirilmesine yardımcı olmuştur. Dilin gramatik yapısı, dil bilgisinin öğrenilmesini daha kolaylaştırır. Basitleştirilmiş Çince‘de cinsiyet, çoğul ve zaman belirtme gibi dil bilgisel konular genellikle kelimelerin kendilerine dahil edilmez. Bu, dilin özgün bir yönünü oluşturur. Bu kursla Çince’yi (Basitleştirilmiş) bağımsız olarak öğrenebilirsiniz - öğretmensiz ve dil okulu olmadan! Dersler net bir şekilde yapılandırılmıştır ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Çince, kelime oluşturmanın benzersiz bir yoluna sahiptir. Tek bir karakter genellikle tek başına bir anlam taşırken, iki ya da daha fazla karakter birleştirildiğinde yeni bir kelime oluşturulabilir. Bu, dilin kelime dağarcığını genişletir ve derinleştirir. Dil, tonlar ve karakterler aracılığıyla çeşitli duyguları ve nüansları ifade edebilme kabiliyeti ile tanınır. Bu, dilin hem konuşma hem de yazıda ifade zenginliğine katkıda bulunur. Konuya göre düzenlenmiş 100 Çince (Basitleştirilmiş) dil dersiyle Çince (Basitleştirilmiş) hızlı öğrenin. Dersler için MP3 ses dosyaları, anadili Çince (Basitleştirilmiş) olan kişiler tarafından konuşulmuştur. Telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olurlar.

Çince, dünya nüfusunun büyük bir bölümü tarafından konuşulan bir dil olmasıyla önemlidir. Bu, dilin global önemini ve etkisini arttırır. Son olarak, basitleştirilmiş Çince, Çin‘in tarihinde ve kültüründe önemli bir rol oynar. Dil, Çin tarihini ve değerlerini yansıtan bir dizi edebi ve felsefi eserle zenginleştirilmiştir.

Çince’ye (Basitleştirilmiş) yeni başlayanlar bile pratik cümleler aracılığıyla Çince’yi (Basitleştirilmiş) ’50LANGUAGES’ ile verimli bir şekilde öğrenebilir. Öncelikle dilin temel yapılarını öğreneceksiniz. Örnek diyaloglar yabancı dilde kendinizi ifade etmenize yardımcı olur. Ön bilgi gerekli değildir.

İleri düzey öğrenciler bile öğrendiklerini tekrarlayabilir ve pekiştirebilir. Doğru ve sık kullanılan cümleleri öğrenir ve hemen kullanabilirsiniz. Günlük durumlarda iletişim kurabileceksiniz. Birkaç dakikalık Çince (Basitleştirilmiş) öğrenmek için öğle tatilinizi veya trafikte geçirdiğiniz zamanı kullanın. Evde olduğu kadar hareket halindeyken de öğrenirsiniz.