© Julialazarova | Dreamstime.com

Mācieties bulgāru valodu bez maksas

Apgūstiet bulgāru valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodas kursu “Bulgāru valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   bg.png български

Mācieties bulgāru valodu — pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! Здравей! / Здравейте! Zdravey! / Zdraveyte!
Labdien! Добър ден! Dobyr den!
Kā klājas? / Kā iet? Как си? Kak si?
Uz redzēšanos! Довиждане! Dovizhdane!
Uz drīzu redzēšanos! До скоро! Do skoro!

Kāds ir labākais veids, kā apgūt bulgāru valodu?

Bulgāru valodas apguve var būt izaicinājums, bet ar pareizu pieeju tā ir sasniedzama. Viens no efektīvākajiem mācīšanās veidiem ir pilnīga iegremdēšanās, kas nozīmē dzīvi, kurā valoda tiek aktīvi izmantota ikdienā. Dzīvojot Bulgārijā, var iegūt tiešu pieredzi, kā tiek lietota valoda. Bet ja dzīve Bulgārijā nav iespējama, var izmantot tiešsaistes resursus, piemēram, skatīties bulgāru filmas, klausīties mūziku vai lasīt grāmatas bulgāru valodā. Bulgāru valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, ko varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties bulgāru valodu. Mūsu mācību materiāli bulgāru valodas kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Bulgāru valoda ir salīdzinoši vienkārša slāvu valoda, kas var padarīt to pievilcīgu iesācējiem. Tās fonētiskā rakstība nozīmē, ka vārdi tiek izrunāti tā, kā tie tiek uzrakstīti, kas atvieglo izrunas apguvi. Gramatikas apguve ir būtiska jebkuras valodas mācīšanās procesā. Bulgāru valodas gramatika var šķist sarežģīta, bet tās izpratne palīdzēs saprast valodas struktūru. Izmantojiet grāmatas vai tiešsaistes resursus, lai apgūtu gramatikas noteikumus. Ar šo kursu jūs varat apgūt bulgāru valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Flaškarti var būt noderīgas, lai paplašinātu vārdnīcu un iegaumētu gramatikas noteikumus. Izmantojiet tās regulāri, lai nostiprinātu jaunās zināšanas un palīdzētu atcerēties jaunus vārdus un izteicienus. Praktizējiet regulāri, lai uzlabotu savas klausīšanās, runāšanas, lasīšanas un rakstīšanas prasmes. Izveidojiet ikdienas mācību grafiku un ievērojiet to, lai nodrošinātu regulāru praksi un konsistenci. Ātri apgūstiet bulgāru valodu, izmantojot 100 bulgāru valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja bulgāru dzimtā valoda. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Valodas apmaiņas partneru meklēšana var palīdzēt uzlabot savas runāšanas prasmes. Saruna ar dzimto runātāju palīdzēs jums uzlabot savu izrunu un ļaus iepazīt bulgāru kultūru. Neaizmirstiet, ka mācīšanās ir ilgtermiņa procesā. Nekas nenāk pār nakti, un bulgāru valodas apguve prasīs laiku. Tāpēc būtu jāsaglabā pacietība, jāmācās no kļūdām un jānovērtē savi panākumi.

Pat bulgāru iesācēji var efektīvi apgūt bulgāru valodu ar “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes iemācītos bulgāru valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.