Mokykitės švedų kalbos nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite švedų kalbą mūsų kalbos kursuose „Švedų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   sv.png svenska

Išmokite švedų kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! Hej!
Laba diena! God dag!
Kaip sekasi? Hur står det till?
Iki pasimatymo! Adjö!
(Iki greito!) / Kol kas! Vi ses snart!

Kuo ypatinga švedų kalba?

Švedų kalba yra viena iš skandinavų kalbų, turinčių savo unikalumą. Jos ypatingumas atsiskleidžia rašybos sistemoje, tarime, gramatikoje ir kultūriniuose aspektuose. Pirma, švedų kalboje yra trys unikalios raidės: “å“, “ä“ ir “ö“. Jos neegzistuoja daugelyje kitų kalbų ir suteikia švedų kalbai savito skambesio. Švedų kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai mokytis švedų kalbos internetu. Mūsų švedų kurso mokymo medžiaga yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Antra, švedų kalboje yra toninės melodijos, kurios vadinamos “pitch accent“. Tai yra reta savybė, kuri nėra daugelyje kitų kalbų, ir tai suteikia švedų kalbai melodiją. Trečia, švedų kalbos gramatika yra gana paprasta palyginti su kitomis germaičių kalbomis. Tai palengvina kalbos mokymąsi ir supratimą. Šiuo kursu galėsite mokytis švedų kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Ketvirta, švedų kalboje yra daug kompaktiškų žodžių. Švedai mėgsta sudėtinius žodžius, kurie gali būti ilgi, bet yra labai informatyvūs. Penkta, švedų kalboje yra daug skandinavizmų. Tai žodžiai, kurie yra būdingi tik skandinavų kalboms ir atspindi šių kalbų istorinę ir kultūrinę sąveiką. Greitai išmokite švedų kalbą per 100 švedų kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo švedų gimtoji kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Šešta, švedų kalba yra plačiai vartojama technologijų srityje. Švedija yra viena iš technologiškiausiai pažengusių šalių pasaulyje, todėl švedų kalba yra svarbi technologijų kalba. Galiausiai, švedų kalba yra oficiali kalba Švedijoje ir yra viena iš oficialių Europos Sąjungos kalbų. Tai padidina šios kalbos vertę ir reikšmę tarptautiniu lygmeniu.

Netgi Švedijos pradedantieji gali efektyviai išmokti švedų kalbą naudodami „50LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad kelias minutes išmoktumėte švedų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.