© 0tvalo | Dreamstime.com
© 0tvalo | Dreamstime.com

Mokykitės bengalų kalbos nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite bengalų kalbos mūsų kalbos kursuose „Bengalų kalbos pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   bn.png বাংলা

Išmokite bengalų kalba – pirmieji žodžiai
Sveiki! নমস্কার! / আসসালামু আ’লাইকুম
Laba diena! নমস্কার! / আসসালামু আ’লাইকুম
Kaip sekasi? আপনি কেমন আছেন?
Iki pasimatymo! এখন তাহলে আসি!
(Iki greito!) / Kol kas! শীঘ্রই দেখা হবে!

Kodėl verta mokytis bengalų kalbos?

Bengalų kalba yra viena iš labiausiai kalbamų kalbų pasaulyje, todėl mokytis jos yra prasminga. Žinant bengalų kalbą, galima geriau suprasti Indijos ir Bangladešo kultūras, kurios yra giliai įsišaknijusios šioje kalboje. Kalbos mokymasis skatina smegenų vystymąsi, padeda gerinti atmintį ir koncentraciją. Mokytis bengalų kalbos gali būti iššūkis, bet tai skatina mąstymo ir problemų sprendimo gebėjimus. Be to, kuo daugiau kalbų mokame, tuo lengviau mokomės naujų kalbų.

Bengalų kalba yra artima kitoms Indijos kalboms, todėl, žinant ją, galima lengviau išmokti kitų šių kalbų. Be to, daugelis žodžių yra panašūs į anglų kalbos žodžius, todėl mokytis bengalų kalbos gali būti lengviau nei atrodo. Indija ir Bangladešas yra labai įvairios ir turtingos šalys. Žinant bengalų kalbą, galima geriau pažinti šių šalių kultūrą, papročius ir gyvenimo būdą. Be to, tai gali padėti geriau suprasti šių šalių istoriją ir politiką.

Bengalų kalba yra labai naudinga versle. Ši kalba yra plačiai vartojama prekyboje ir versle Indijoje ir Bangladeše, todėl mokėjimas ja gali suteikti konkurencinį pranašumą. Taip pat gali atsirasti daugiau darbo galimybių. Mokantis bengalų kalbos, galima išmokti ir kitų įgūdžių. Pavyzdžiui, šios kalbos rašmenys yra labai gražūs ir unikalūs, todėl galima mokytis rašyti ir skaityti šiuos rašmenis. Tai gali būti labai įdomu ir malonu.

Bengalų literatūra yra labai turtinga ir įvairi. Žinant šią kalbą, galima skaityti ir suprasti daugybę bengalų literatūros kūrinių originalo kalba. Tai suteikia galimybę patirti autentišką literatūrą, kurios neiškraipė vertimas. Mokytis bengalų kalbą yra verta dėl daugelio priežasčių. Galimybė mokytis naują kalbą yra privilegija, kurią reikia branginti. Mokant bengalų kalbą, galima tapti globaliau sąmoningas ir atviresnis žmogus.

Net bengalų kalbos pradedantieji gali efektyviai išmokti bengalų kalbos naudodami „50 LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad išmoktumėte kelias minutes bengalų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.