© Project1photography | Dreamstime.com

Išmokite indoneziečių kalbą nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite indoneziečių kalbą mūsų kalbos kursuose „Indoneziečių kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   id.png Indonesia

Išmokite indoneziečių kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! Halo!
Laba diena! Selamat siang!
Kaip sekasi? Apa kabar?
Iki pasimatymo! Sampai jumpa lagi!
(Iki greito!) / Kol kas! Sampai nanti!

Kodėl verta mokytis indoneziečių kalbos?

Indonezų kalba yra didžiulė ir daugialypė. Tai oficiali kalba Indonezijoje, ketvirtos pagal gyventojų skaičių šalyje pasaulyje. Pirmiausia, indonezų kalbos mokymasis suteikia galimybę susipažinti su gausia ir įvairia kultūra. Indonezija yra šalis, kuri turi daug tradicijų, muzikos, šokių, menų ir maisto, kuriuos galite patirti mokantis šios kalbos. Indoneziečių kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu mokytis indoneziečių kalbos. Mūsų indoneziečių kalbos kurso mokymo medžiaga yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programos.

Be to, indonezų kalba yra viena iš lengviausiai išmokstamų Azijos kalbų. Ji neturi jokių tonų, kaip kitos Azijos kalbos, ir turi labai logišką gramatiką, kuri yra lengvai suprantama. Taip pat, indonezų kalba yra naudojama daugelyje verslo srityse. Indonezija yra didžiulė rinka, o mokantis indonezų kalbos, galima rasti daugiau galimybių ir ryšių. Šiuo kursu galite išmokti indoneziečių kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Be to, indonezų kalba yra labai populiari tarp kalbų mokinių. Tai viena iš lengviausiai išmokstamų kalbų, todėl ji gali būti puiki pradžia tiems, kurie nori išmokti daugiau nei vieną kalbą. Indonezų kalba taip pat yra naudinga kelionėms. Indonezija yra populiari turistų destinacija, todėl mokantis šios kalbos, galima geriau suprasti ir patirti šią šalį. Greitai išmokite indoneziečių kalbą per 100 indoneziečių kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo gimtoji indoneziečių kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Mokant indonezų kalbą, galima susipažinti su žmonėmis iš viso pasaulio. Indonezija yra labai daugialypė šalis, todėl mokantis šios kalbos, galima susitikti su žmonėmis iš įvairių kultūrų. Vis dėlto, indonezų kalbos mokymasis gali suteikti didelį pasitenkinimą. Mokytis naujos kalbos yra visada praturtinantis patyrimas, o indonezų kalba yra viena iš įdomiausių ir labiausiai atlyginančių.

Netgi Indonezijos pradedantieji gali efektyviai išmokti indoneziečių kalbos naudodami „50 LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad kelias minutes išmoktumėte indoneziečių kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.