© Tearswept | Dreamstime.com
© Tearswept | Dreamstime.com

Išmokite japonų kalbą nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite japonų kalbos mūsų kalbos kursuose „Japonų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   ja.png 日本語

Išmokite japonų – pirmieji žodžiai
Sveiki! こんにちは !
Laba diena! こんにちは !
Kaip sekasi? お元気 です か ?
Iki pasimatymo! さようなら !
(Iki greito!) / Kol kas! またね !

Koks yra geriausias būdas išmokti japonų kalbos?

Japonų kalbos mokymasis gali pasirodyti sudėtingas, tačiau tai yra įmanoma. Tiesioginė patirtis ir praktika yra efektyviausi mokymosi būdai. Jei galite, numatykite kelionę į Japoniją, kad galėtumėte taikyti mokymosi žinias praktiškai. Tinkamo mokymo metodo pasirinkimas yra labai svarbus. Yra daugybė internetinių japonų kalbos kursų ir programų, iš kurių galite pasirinkti. Šie kursai yra patogūs, nes galite mokytis bet kuriuo metu ir bet kur, turėdami prieigą prie interneto.

Mokymosi priemonės, tokių kaip kortelės su žodžiais, yra labai naudingos japonų kalbos žodžių atsiminimui. Jie padeda įsiminti naujus žodžius ir vėliau praktiškai taikyti juos savo kalboje. Šis metodas padeda praplėsti žodyną. Svarbu suprasti ir mokytis japonų kalbos gramatikos taisykles. Tai yra esminė bet kurios kalbos dalis, todėl svarbu išmokti gramatikos taisykles anksti. Galite naudoti internetinius išteklius, kad tai padarytumėte.

Kalbos mainai su gimtakalbiais yra puikus būdas mokytis japonų kalbos. Tai suteikia galimybę praktikuotis kalbėdami su tikraisiais žmonėmis, kas yra vienas iš geriausių būdų mokytis kalbos. Taip pat galite daugiau sužinoti apie japonų kultūrą. Turėtumėte skatinti savo motyvaciją mokytis. Svarbu nustatyti, kodėl norite mokytis japonų kalbos, ir nustatyti savo tikslus. Tai padeda išlaikyti motyvaciją ir įsipareigojimą mokymosi procese.

Dėmesys yra vienas iš svarbiausių dalykų mokantis naujos kalbos. Turėtumėte sutelkti visą dėmesį į savo mokymąsi, ar tai būtų per pamokas ar savarankiškai. Tai padeda geriau suprasti ir įsiminti naują informaciją. Kartojimas yra labai svarbus mokymosi proceso dalis. Tai užtikrina, kad nauja informacija yra gerai įsiminta ir kad ją galima lengvai panaudoti praktikoje. Svarbu ne tik mokytis naujų dalykų, bet ir peržiūrėti tai, ką jau išmokote.

Netgi japonų pradedantieji gali efektyviai išmokti japonų kalbą naudodami „50 LANGUAGES“ per praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad kelias minutes išmoktumėte japonų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.