© zefart - Fotolia | Archaeological museum of Macedonia and monument Gemidzii

Išmokite makedonų kalbą nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite makedonų kalbą mūsų kalbos kursuose „Makedonų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   mk.png македонски

Išmokite makedonų kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! Здраво! Zdravo!
Laba diena! Добар ден! Dobar dyen!
Kaip sekasi? Како си? Kako si?
Iki pasimatymo! Довидување! Dovidoovaњye!
(Iki greito!) / Kol kas! До наскоро! Do naskoro!

Kuo ypatinga makedonų kalba?

Makedonų kalba yra unikali. Tai viena iš slavų kalbų grupės ir yra oficiali kalba Makedonijoje. Ji taip pat yra vartojama makedonų diasporose visame pasaulyje. Makedonų kalbos istorija siekia viduramžius. Kalbos gramatika yra sudėtinga, bet įdomi. Makedonų kalba turi tris lytis, tris skaičius ir daugybę laikų, kuriuos reiškia asmenuotės. Tai suteikia kalbai lankstumą ir tikslumą reikšmingumo perdavime. Makedonų kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu išmokti makedonų kalbos. Mūsų Makedonijos kurso mokymo medžiaga yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Žodynas taip pat yra įdomus aspektas. Daugelis žodžių yra gimtosios kilmės ir atspindi vietos gamtą ir kultūrą. Tačiau yra ir daug skolinių, ypač iš kitų slavų kalbų ir turkų kalbos. Makedonų kalba yra turtinga tarmių. Jos skiriasi fonetika, gramatika ir žodynu. Visos jos yra tarpusavyje suprantamos ir daro kalbą dar spalvingesnę. Šiame kurse galite mokytis makedonų kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Kalba yra labai svarbi Makedonijos tautiniam identitetui. Makedonai didžiuojasi savo kalba ir yra pasiryžę ją saugoti. Tai yra svarbi jų kultūros dalis ir neatsiejama nuo jų istorijos. Makedonų kalba yra garsėjanti savo folkloru. Daugelis dainų, pasakų ir legendų yra parašytos makedonų kalba. Tai yra labai svarbi dalis tautos kultūros paveldo. Greitai išmokite makedonų kalbą per 100 makedonų kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo gimtoji makedonų kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Makedonų kalba yra turtinga ir įvairi. Tai yra svarbi mūsų kultūros ir istorijos dalis, kurią reikia saugoti ir puoselėti. Tai ne tik bendravimo priemonė, bet ir tapatybės, kultūros ir istorijos išraiška. Makedonų kalba atspindi tautos dvasią ir yra neatsiejama nuo jos gyvenimo. Tai yra ne tik bendravimo priemonė, bet ir kultūros, istorijos ir tautos dvasios simbolis.

Netgi Makedonijos pradedantieji gali efektyviai išmokti makedonų kalbos naudodami „50 KALBŲ“ praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad išmoktumėte kelias minutes makedonų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.