© Victoo | Dreamstime.com

Išmok slovakų nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite slovakų kalbą mūsų kalbos kursuose „Slovakų pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   sk.png slovenčina

Išmok slovakų – pirmieji žodžiai
Sveiki! Ahoj!
Laba diena! Dobrý deň!
Kaip sekasi? Ako sa darí?
Iki pasimatymo! Dovidenia!
(Iki greito!) / Kol kas! Do skorého videnia!

Kodėl verta mokytis slovakų kalbos?

Slovakiškai kalbėti yra naudinga daugeliui priežasčių. Pirmiausia, Slovakiška kalba yra Slavų kalbų šeimos dalis, todėl mokėdamiesi šios kalbos, jūs taip pat suprasite ir kitas šios šeimos kalbas, tokias kaip Lenkų ar Čekų kalbas. Be to, Slovakija yra Europos Sąjungos narė, o tai reiškia, kad šios kalbos mokėjimas gali būti pranašumas ieškant darbo arba keliaujant Europoje. Slovakiškai kalbantiems žmonėms gali atsirasti daugiau galimybių bendrauti su ES piliečiais ir pritraukti verslo partnerių iš šios regiono šalies. Slovakų kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu mokytis slovakų kalbos. Mūsų mokomoji medžiaga, skirta slovakų kursui, yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programos.

Kitas svarbus dalykas, Slovakija turi turtingą kultūrą ir istoriją. Mokėdamiesi slovakų kalbos, jūs galite geriau suprasti šios šalies muziką, literatūrą ir meną. Tai taip pat gali padėti geriau suvokti ir vertinti Slovakijos tradicijas bei papročius. Mokėdamiesi slovakų kalbos, taip pat turėsite galimybę išmokti naujo alfabeto. Slovakijos kalba naudoja lotynišką alfabetą su papildomais diakritiniais ženklais, kurie atitinka specifines garsines savybes. Ši patirtis gali būti naudinga mokantis kitų kalbų. Šiame kurse galėsite mokytis slovakų savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Be to, slovakų kalba yra lengvai išmokstama lietuviams. Abu šie žodžiai yra giminingi ir turi daug panašumų, įskaitant gramatiką, žodyną ir tarimą. Tai reiškia, kad lietuviai gali lengviau išmokti slovakų kalbos nei daugelis kitų žmonių. Toliau, mokytis slovakų kalbos yra puikus būdas lavinti savo protą. Daugelis tyrimų rodo, kad mokytis naujos kalbos gali pagerinti atmintį, dėmesį ir kūrybingumą. Be to, tai taip pat gali padėti apsaugoti nuo tam tikrų smegenų ligų, tokių kaip Alzheimerio liga. Greitai išmokite slovakų kalbą per 100 slovakų kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo slovakų gimtoji kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Ir pagaliau, mokytis slovakų kalbos yra tiesiog smagu! Tai gali būti puiki galimybė susipažinti su naujais žmonėmis, išbandyti naujas patirtis ir, žinoma, smagiai praleisti laiką. Taigi, kodėl gi ne pradėti mokytis slovakų kalbos jau šiandien? Slovakiška kalba taip pat atveria duris į platesnį pasaulį. Kalbėdami slovakiškai, jūs galite susipažinti su daugiau žmonių, suprasti daugiau kultūrų ir patirti daugiau nuotykių. Tai reiškia, kad mokytis šios kalbos ne tik praturtins jūsų asmeninį gyvenimą, bet ir padės jums tapti labiau pasaulio piliečiu.

Netgi slovakų pradedantieji gali efektyviai išmokti slovakų kalbą naudodami „50 LANGUAGES“ per praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad išmoktumėte kelias minutes slovakų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.