© Schakal79 | Dreamstime.com

Išmok vengrų nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite vengrų kalbos mūsų kalbos kursuose „Vengrų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   hu.png magyar

Išmokite vengrų – pirmieji žodžiai
Sveiki! Szia!
Laba diena! Jó napot!
Kaip sekasi? Hogy vagy?
Iki pasimatymo! Viszontlátásra!
(Iki greito!) / Kol kas! Nemsokára találkozunk! / A közeli viszontlátásra!

Kuo ypatinga vengrų kalba?

Vengrų kalba yra labai unikali. Ji yra oficiali Vengrijos kalba ir skiriasi nuo daugelio kitų Europos kalbų. Tai yra viena iš nedaugelio kalbų, kurios nėra indoeuropiečių šakos. Vienas iš ryškiausių vengrų kalbos bruožų yra jos gramatika. Ji yra turtinga ir sudėtinga, su daugybe atvejų, laikų ir nuosakų. Tai leidžia kalbos vartotojams formuoti sudėtingas ir išsamesnes mintis. Vengrų kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu mokytis vengrų kalbos. Mūsų vengrų kurso mokymo medžiaga yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Kitas vengrų kalbos bruožas yra jos vokabularas. Vengrų kalboje yra daug unikalių žodžių, kurie neegzistuoja kitose kalbose. Tai suteikia kalbai unikalų skambesį ir išvaizdą. Be to, vengrų kalba yra labai svarbi vengrų kultūroje. Daugelis vengrų literatūros kūrinių yra parašyti vengrų kalba, o kalba yra naudojama per visus kultūrinius renginius ir šventes. Šiuo kursu galėsite mokytis vengrų kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Vengrų kalba taip pat yra labai svarbi Vengrijos tapatumui. Kalba yra naudojama kaip būdas išreikšti savo kultūrą, istoriją ir vertybes. Vengrai didžiuojasi savo kalba ir jos išskirtinumu. Nors vengrų kalba yra labai plačiai kalbama, ji taip pat yra labai inovatyvi. Vengrų kalba priima naujus žodžius ir sąvokas iš kitų kalbų, prisitaiko prie naujų technologijų ir socialinių pokyčių. Greitai išmokite vengrų kalbą per 100 vengrų kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo vengrų gimtoji kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Kitas vengrų kalbos bruožas yra dialektai. Vengrų kalba turi daug skirtingų dialektų, kurie gali skirtis tarimu, gramatika ir žodynu. Tai parodo kalbos įvairovę ir dinamiškumą. Nors vengrų kalba gali atrodyti sudėtinga dėl savo gramatikos ir unikalumo, ji taip pat yra labai turtinga ir išraiškinga. Jos unikalumas, grožis ir ryšys su vengrų kultūra daro ją verta mokytis ir gerbti.

Netgi vengrų pradedantieji gali efektyviai išmokti vengrų kalbą naudodami „50LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad išmoktumėte kelias minutes vengrų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.