© Dennis_dolkens | Dreamstime.com

Mokytis vokiečių kalbos nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite vokiečių kalbą mūsų kalbos kursuose „Vokiečių kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   de.png Deutsch

Išmokite vokiečių kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! Hallo!
Laba diena! Guten Tag!
Kaip sekasi? Wie geht’s?
Iki pasimatymo! Auf Wiedersehen!
(Iki greito!) / Kol kas! Bis bald!

Koks yra geriausias būdas išmokti vokiečių kalbą?

Mokantis vokiečių kalbos, kokybės mokymosi šaltiniai yra būtini. Galite naudoti patikimas knygas, internetinius kursus ar mokymosi programėles. Svarbu skleisti mokymosi procesą per laiką. Optimalu skirti mažiausiai trisdešimt minučių per dieną mokymuisi. Nuolatinis mokymasis yra raktas į sėkmę. Vokiečių kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai mokytis vokiečių kalbos internetu. Mūsų mokomoji medžiaga vokiečių kalbos kursui yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Vokiečių kalbą stenkitės įtraukti į savo kasdienybę. Klausykite vokiškos muzikos, žiūrėkite filmus su subtitrais, skaitykite. Rašykite užrašus, sąrašus vokiečių kalba. Kalbėjimo praktika yra būtina. Raskite kalbėjimo partnerį mokymosi grupėse, kalbų mainų programose ar internete. Kalbėjimas yra geriausias būdas tobulinti kalbėjimo įgūdžius. Šiuo kursu galite išmokti vokiečių kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Mnemonikos ir kitos atminties technikos gali padėti įsisavinti naują leksiką ir gramatiką. Tai ypač naudinga mokantis vokiečių kalbos, kuri turi daugybę taisyklių. Realios situacijos yra puiki mokymosi aplinka. Pirkimas parduotuvėje, užsakymas restorane ar kelionės suteiks vertingos praktikos. Greitai išmokite vokiečių kalbą per 100 vokiečių kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo gimtoji vokiečių kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Vokiečių kalbos gramatika yra sudėtinga, reikalauja nuoseklumo ir dėmesio. Tačiau jos logiška struktūra gali palengvinti mokymąsi. Klaidos yra neišvengiamos, bet jos yra mokymosi dalis. Nesibijokite klaidų. Net su klaidomis, galite efektyviai bendrauti. Mokymasis yra ilgas procesas, reikalaujantis kantrybės.

Netgi vokiečių kalbos pradedantieji gali efektyviai išmokti vokiečių kalbą naudodami „50LANGUAGES“ per praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad kelias minutes išmoktumėte vokiečių kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.