© Michaeljung | Dreamstime.com

Ucz się języka afrikaans za darmo

Naucz się afrikaans szybko i łatwo dzięki naszemu kursowi językowemu „Afrikaans dla początkujących”.

pl polski   »   af.png Afrikaans

Naucz się języka afrikaans — pierwsze słowa
Cześć! Hallo!
Dzień dobry! Goeie dag!
Co słychać? / Jak leci? Hoe gaan dit?
Do widzenia! Totsiens!
Na razie! Sien jou binnekort!

Dlaczego warto uczyć się języka afrikaans?

Afrikaans, język pochodzący z Południowej Afryki, to fascynująca opcja do nauki. Jest to język o bogatej i zróżnicowanej historii, odzwierciedlającej kulturowe wpływy z różnych części świata. Uczy nas unikalnej perspektywy na Południową Afrykę i jej historię. Gramatyka afrikaans jest stosunkowo prosta, co ułatwia naukę. W porównaniu z polskim, afrikaans posiada mniej czasów gramatycznych i mniej skomplikowaną strukturę zdania. To pozwala na szybszy postęp w opanowaniu języka. Język afrikaans dla początkujących to jeden z ponad 50 bezpłatnych pakietów językowych, które możesz otrzymać od nas. „50LANGUAGES” to skuteczny sposób na naukę języka afrikaans online i za darmo. Nasze materiały dydaktyczne do kursu afrikaans są dostępne zarówno online, jak i jako aplikacje na iPhone’a i Androida.

Znajomość afrikaans może otworzyć nowe możliwości zawodowe. Firmy międzynarodowe, organizacje pozarządowe i instytucje akademickie często poszukują pracowników, którzy znają mniej popularne języki. Znajomość afrikaans może być istotnym atutem. Ponadto, nauka afrikaans daje lepsze zrozumienie kultury Południowej Afryki. Język ten jest nierozerwalnie związany z muzyką, literaturą i filmem tego kraju. Osoby mówiące po afrikaans mają bezpośredni dostęp do tych form wyrazu artystycznego. Z tym kursem możesz uczyć się afrikaans samodzielnie - bez nauczyciela i bez szkoły językowej! Lekcje mają przejrzystą strukturę i pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Innym korzyścią z nauki afrikaans jest szansa na poznanie tętniącej życiem społeczności lingwistycznej. Rodzimi użytkownicy afrikaans są zazwyczaj gościnni i chętni do dzielenia się swoim językiem i kulturą. Może to prowadzić do trwałych przyjaźni i inspirujących doświadczeń wymiany kulturowej. Nauka afrikaans przyczynia się również do światowej różnorodności językowej. Podobnie jak wiele innych języków mniejszościowych, afrikaans jest zagrożony. Każdy nowy użytkownik pomaga zapewnić przetrwanie tego unikalnego języka i jego dziedzictwa kulturowego. Naucz się afrikaans szybko dzięki 100 lekcjom języka afrikaans uporządkowanym tematycznie. Pliki audio MP3 do lekcji były mówione przez rodzimych użytkowników języka afrikaans. Pomagają poprawić wymowę.

Nauka afrikaans może przynieść korzyści dla mózgu. Badania wskazują, że nauka nowego języka zwiększa elastyczność poznawczą, poprawia pamięć i może nawet opóźnić starzenie mózgu. Tak więc, nauka afrikaans może być korzystna dla Twojego zdrowia psychicznego. Tak więc, opanowanie afrikaans może przynieść wiele korzyści, od otwierania nowych możliwości zawodowych, po poprawę zdrowia mózgu. Bez wątpienia, jest to językowy wyzwanie, które oferuje znaczące i trwałe nagrody. Dlaczego więc nie spróbować nauczyć się afrikaans?

Nawet początkujący afrikaans mogą efektywnie uczyć się afrikaans z „50LANGUAGES” poprzez praktyczne zdania. Najpierw poznasz podstawowe struktury języka. Przykładowe dialogi pomogą Ci wyrazić się w języku obcym. Wcześniejsza wiedza nie jest wymagana.

Nawet zaawansowani uczniowie mogą powtarzać i utrwalać to, czego się nauczyli. Uczysz się poprawnych i często wypowiadanych zdań i od razu potrafisz ich używać. Będziesz potrafił komunikować się w codziennych sytuacjach. Wykorzystaj przerwę na lunch lub czas w korku, aby nauczyć się kilku minut języka afrikaans. Uczysz się zarówno w podróży, jak i w domu.