lietuvių » anglų UK   Metų laikai ir oras


16 [šešiolika]

Metų laikai ir oras

-

+ 16 [sixteen]

+ Seasons and Weather

Spauskite čia pamatyti tekstą:   
lietuviųEnglish UK
Tai metų laikai: Th--- a-- t-- s------: +
pavasaris, vasara, Sp----- s-----, +
ruduo ir žiema. au---- / f--- (a-.) a-- w-----. +
   
Vasara (yra) karšta. Th- s----- i- w---. +
Vasarą šviečia saulė. Th- s-- s----- i- s-----. +
Vasarą (mes) mėgstame (eiti) pasivaikščioti. We l--- t- g- f-- a w--- i- s-----. +
   
Žiema (yra) šalta. Th- w----- i- c---. +
Žiemą sninga arba lyja. It s---- o- r---- i- w-----. +
Žiemą (mes) mėgstame būti namie. We l--- t- s--- h--- i- w-----. +
   
Šalta. It i- c---. +
Lyja. It i- r------. +
Vėjuota. It i- w----. +
   
Šilta. It i- w---. +
Saulėta. It i- s----. +
Giedra. It i- p-------. +
   
Koks šiandien oras? Wh-- i- t-- w------ l--- t----? +
Šiandien šalta. It i- c--- t----. +
Šiandien šilta. It i- w--- t----. +
   
Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/0/c/2/50languages.com/httpd.www/common/languages.php on line 295

Mokymasis ir emocijos

Džiaugiamės, kai mokame bendrauti užsienio kalba. Didžiuojamės savimi ir savo tobulėjimu. Tačiau, jei mums nesiseka, nusimename ir nusiviliame. Todėl mokymasis siejamas su įvairiais jausmais. Naujausi tyrimai pateikė įdomias išvadas. Jie parodė, kad mokantis didelį vaidmenį atlieka mūsų emocijos. Emocijos daro įtaką mūsų mokymosi sėkmei. Mokymąsį mūsų smegenys visada mato kaip „problemą“. Ir šią problemą reikia išspręsti. Sėkmingai ją išspręsime ar ne, priklausys nuo mūsų emocijų. Jei tikime, kad mums pavyks, mes savimi pasitikime. Toks emocinis stabilumas padeda mokantis. Pozityvus mąstymas padeda tobulinti intelektualinius sugebėjimus.

Iš kitos pusės, mokytis patiriant stresą nevisada pavyksta. Dvejonės ar nerimas trukdo gerai išmokti. Ypač prastai mokomės vedami baimės. Tokiu atveju smegenys nesugeba tinkamai įsisavinti naujos medžiagos. Mokantis visada svarbu būti motyvuotiems. Taigi emocijos daro įtaką mokymuisi. Tačiau mokymasis taip pat daro įtaką mūsų emocijoms! Smegenų sritys atsakingos už faktų įsisavinimą yra atsakingos ir už emocijas. Tad mokymasis gali padaryti jus laimingais, o laimingiems geriau sekasi mokytis. Žinoma, mokytis ne visada smagu. Kartais tai labai vargina. Todėl visuomet turime nusistatyti mažesnius uždavinius. Tokiu būdu neišvarginsime savo smegenų. Galėsime būti tikri, kad mūsų lūkesčiai pasiteisins. Tuomet mūsų sėkmė motyvuos stengtis dar labiau. Tad mokykitės ir šypsokitės!