Shqip » Afrikanisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [twee en dertig]

In die restaurant 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [twee en dertig]

In die restaurant 4

Kliko për të parë tekstin:   
ShqipAfrikaans
Patate tё skuqura me Ketchup. ’n P----- s-------- m-- t----------.
Dhe dy herё me majonezё. En t--- m-- m---------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. En d--- w------ m-- m------.
   
Çfarё perimesh keni? Wa---- g------ h-- u?
A keni fasule? He- u b---?
A keni lulelakёr? He- u b-------?
   
Unё ha misёr me qejf. Ek e-- g---- m------.
Unё ha kastravec me qejf. Ek e-- g---- k--------.
Unё ha domate me qejf. Ek e-- g---- t-------.
   
Hani me qejf pras? Ee- u o-- g---- p---?
Hani me qejf lakёr turshi? Ee- u o-- g---- s-------?
Hani me qejf thjerёza? Ee- u o-- g---- l------?
   
A i ke qejf karrotat? Ee- j- o-- g---- w------?
A ke qejf brokolit? Ee- j- o-- g---- b-------?
A i ke qejf specat? Ee- j- o-- g---- s---------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Ek h-- n-- v-- u-- n--.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ek h-- n-- v-- o---- n--.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ek h-- n-- v-- s-------- n--.