Shqip » Arabisht   Nё restorant 3


31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

‫31 [واحد وثلاثون]‬
‫31 [wahd wathalathwn]‬

‫فى المطعم 3‬
‫fa almuteam 3‬

31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

‫31 [واحد وثلاثون]‬
‫31 [wahd wathalathwn]‬

‫فى المطعم 3‬
‫fa almuteam 3‬

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipالعربية
Dua njё antipastё. ‫أ--- ص-- م-----.‬
‫---- s--- m--------‬
Dua njё sallatё. ‫أ--- ص-- س---.‬
‫---- s--- s-------‬
Dua njё supё. ‫أ--- ص-- ح---.‬
‫---- s--- h-----‬
   
Dua njё ёmbёlsirё. ‫أ------ ا-----.‬
‫---------- a-------‬
Dua njё akullore me ajkё. ‫أ--- ب--- م- ا------
‫---- b------- m-- a--------‬
Dua fruta ose djathё. ‫أ--- ف---- أ- ج---.‬
‫---- f------ '-- j------‬
   
Ne duam tё hamё mёngjes. ‫ن--- أ- ن---.‬
‫---- '--- n------‬
Ne duam tё hamё drekё. ‫ن--- ت---- ا-----.‬
‫---- t------ a--------‬
Ne duam tё hamё darkё. ‫ن--- ت---- ا-----.‬
‫---- t------ a--------‬
   
Çfarё doni pёr mёngjes? ‫م- ت---- م- ا-------
‫--- t-------- m-- a------‬
Simite tё vogla me marmalatё dhe mjaltё? ‫خ-- م- م--- و-----
‫----- m-- m------ w----‬
Bukë të thekur me sallam dhe djathё? ‫خ-- م--- م- س-- و------
‫----- m------- m-- s--- w-------‬
   
Njё vezё tё zier? ‫ب--- م-------
‫----- m------‬
Njё vezё tё skuqur sy? ‫ب--- م------
‫------ m------‬
Njё omёletё? ‫ع-- ب----
‫----- b--‬
   
Ju lutem edhe njё kos. ‫م- ف---- ز---- ل-- ث----.‬
‫-- f------- z-------- l----- t-------‬
Ju lutem kripё dhe piper. ‫م- ف------- ا---- و------.‬
‫-- f------------ a------- w--------‬
Ju lutem edhe njё gotё ujё. ‫م- ف------- م-- إ----.‬
‫-- f---------- m-- '------‬