Shqip » Bullgarisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [трийсет и две]
32 [triyset i dve]

В ресторанта 4
V restoranta 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [трийсет и две]
32 [triyset i dve]

В ресторанта 4
V restoranta 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipбългарски
Patate tё skuqura me Ketchup. Ед-- п----- п------ к------ с к-----.
E--- p------- p------- k------ s k------.
Dhe dy herё me majonezё. И д-- п----- с м-------.
I d-- p------ s m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. И т-- п----- п----- н-------- с г------.
I t-- p------ p------ n--------- s g--------.
   
Çfarё perimesh keni? Ка--- з-------- и----?
K---- z---------- i----?
A keni fasule? Им--- л- з---- б--?
I---- l- z---- b--?
A keni lulelakёr? Им--- л- ц----- з---?
I---- l- t------ z---?
   
Unё ha misёr me qejf. Аз о----- ц-------.
A- o------ t---------.
Unё ha kastravec me qejf. Аз о----- к---------.
A- o------ k----------.
Unё ha domate me qejf. Аз о----- д-----.
A- o------ d-----.
   
Hani me qejf pras? И В-- л- о------ ч----?
I V-- l- o------- c-----?
Hani me qejf lakёr turshi? И В-- л- о------ к----- з---?
I V-- l- o------- k----- z---?
Hani me qejf thjerёza? И В-- л- о------ л---?
I V-- l- o------- l------?
   
A i ke qejf karrotat? И т- л- о----- м------?
I t- l- o------- m------?
A ke qejf brokolit? И т- л- о----- б------?
I t- l- o------- b------?
A i ke qejf specat? И т- л- о----- п----?
I t- l- o------- p----?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Аз н- о----- л--.
A- n- o------ l--.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Аз н- о----- м------.
A- n- o------ m------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Аз н- о----- г---.
A- n- o------ g---.