Shqip » Anglisht UK   Nё restorant 3


31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

31 [thirty-one]

At the restaurant 3

31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

31 [thirty-one]

At the restaurant 3

Kliko për të parë tekstin:   
ShqipEnglish UK
Dua njё antipastё. I w---- l--- a s------.
Dua njё sallatё. I w---- l--- a s----.
Dua njё supё. I w---- l--- a s---.
   
Dua njё ёmbёlsirё. I w---- l--- a d------.
Dua njё akullore me ajkё. I w---- l--- a- i-- c---- w--- w------ c----.
Dua fruta ose djathё. I w---- l--- s--- f---- o- c-----.
   
Ne duam tё hamё mёngjes. We w---- l--- t- h--- b--------.
Ne duam tё hamё drekё. We w---- l--- t- h--- l----.
Ne duam tё hamё darkё. We w---- l--- t- h--- d-----.
   
Çfarё doni pёr mёngjes? Wh-- w---- y-- l--- f-- b--------?
Simite tё vogla me marmalatё dhe mjaltё? Ro--- w--- j-- a-- h----?
Bukë të thekur me sallam dhe djathё? To--- w--- s------ a-- c-----?
   
Njё vezё tё zier? A b----- e--?
Njё vezё tё skuqur sy? A f---- e--?
Njё omёletё? An o-------?
   
Ju lutem edhe njё kos. An----- y------- p-----.
Ju lutem kripё dhe piper. So-- s--- a-- p----- a---- p-----.
Ju lutem edhe njё gotё ujё. An----- g---- o- w----- p-----.