Shqip » Estonisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [kolmkümmend kaks]

Restoranis 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [kolmkümmend kaks]

Restoranis 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipeesti
Patate tё skuqura me Ketchup. Üh-- f----------- k--------.
Dhe dy herё me majonezё. Ja k--- p--------- m----------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Ja k--- p--------- p--------- s-------.
   
Çfarё perimesh keni? Mi------- k--------- t--- o-?
A keni fasule? Ka- t--- o- u--?
A keni lulelakёr? Ka- t--- o- l----------?
   
Unё ha misёr me qejf. Ma s--- h-- m------ m----.
Unё ha kastravec me qejf. Ma s--- h-- m------ k----.
Unё ha domate me qejf. Ma s--- h-- m------ t-------.
   
Hani me qejf pras? Sö--- t- m-------- k- s------?
Hani me qejf lakёr turshi? Sö--- t- m-------- k- h----------?
Hani me qejf thjerёza? Sö--- t- m-------- k- l-----?
   
A i ke qejf karrotat? Sö-- s- m-------- k- p---------?
A ke qejf brokolit? Sö-- s- m-------- k- b-------?
A i ke qejf specat? Sö-- s- m-------- k- p-------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Mu--- e- m----- s----.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Mu--- e- m----- o------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Mu--- e- m----- s-----.