Shqip » Persisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

‫32 [سی و دو]
32 [see-o-do]

‫در رستوران 4
dar resturân 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

‫32 [سی و دو]
32 [see-o-do]

‫در رستوران 4
dar resturân 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipفارسی
Patate tё skuqura me Ketchup. ‫ی- پ-- س-- ز---- س-- ک--- ب- ک---.
y-- p--- s--- z------- s---- k---- b- k-----.
Dhe dy herё me majonezё. ‫و د- پ-- س-- ز---- س-- ک--- ب- س- م-----.
v- d- p--- s--- z------- s---- k---- b- s--- m------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. ‫و س- پ-- س---- س-- ک--- ب- خ---.
v- s- p--- s----- s---- k---- b- k------.
   
Çfarё perimesh keni? ‫چ- ن-- س--- د-----
c-- n- s---- d----?
A keni fasule? ‫ل---- د-----
l---- d----?
A keni lulelakёr? ‫گ- ک-- د-----
g-------- d----?
   
Unё ha misёr me qejf. ‫م- د--- د--- ذ-- ب----.
m-- d---- d---- z------ b-------.
Unё ha kastravec me qejf. ‫م- د--- د--- خ--- ب----.
m-- d---- d---- k---- b-------.
Unё ha domate me qejf. ‫م- د--- د--- گ--- ف---- ب----.
m-- d---- d---- g--- f------ b-------.
   
Hani me qejf pras? ‫پ----- د--- د-----
p------ d---- d----?
Hani me qejf lakёr turshi? ‫ت--- ک-- د--- د-----
t-------- k---- d---- d----?
Hani me qejf thjerёza? ‫ع-- د--- د-----
a--- d---- d----?
   
A i ke qejf karrotat? ‫ه--- د--- د----
h---- d---- d---?
A ke qejf brokolit? ‫ب----- د--- د----
b------ d---- d---?
A i ke qejf specat? ‫ف--- ه- د--- د----
f----- h-- d---- d---?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. ‫م- پ--- د--- ن----.
m-- p--- d---- n------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. ‫م- ز---- د--- ن----.
m-- z---- d---- n------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. ‫م- ق--- د--- ن----.
m-- g----- d---- n------.