Shqip » Finlandisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [kolmekymmentäkaksi]

Ravintolassa 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [kolmekymmentäkaksi]

Ravintolassa 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipsuomi
Patate tё skuqura me Ketchup. Yh--- k----- r----------- k---------.
Dhe dy herё me majonezё. Ja k---- a------ m-----------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Ja k---- a------ b---------- s--------.
   
Çfarё perimesh keni? Mi-- v---------- t----- o-?
A keni fasule? On-- t----- p-----?
A keni lulelakёr? On-- t----- k----------?
   
Unё ha misёr me qejf. Pi--- m--------.
Unё ha kastravec me qejf. Pi--- k-------.
Unё ha domate me qejf. Pi--- t---------.
   
Hani me qejf pras? Sy------ m---------- p-----?
Hani me qejf lakёr turshi? Sy------ m---------- h----------?
Hani me qejf thjerёza? Sy------ m---------- l-------?
   
A i ke qejf karrotat? Sy---- m--- m--------- p----------?
A ke qejf brokolit? Sy---- m--- m--------- p----------?
A i ke qejf specat? Sy---- m--- m--------- p-------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. En p--- s--------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. En p--- o---------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. En p--- s-------.