Shqip » Hindi   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

३२ [बत्तीस]
32 [battees]

रेस्टोरेंट में ४
restorent mein 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

३२ [बत्तीस]
32 [battees]

रेस्टोरेंट में ४
restorent mein 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipहिन्दी
Patate tё skuqura me Ketchup. के-- क- स-- ए- फ----- फ------
k----- k- s---- e- p------ p-----z
Dhe dy herё me majonezё. और द- म------- क- स--
a-- d- m------ k- s---h
Dhe tre herё salçiçe me musardё. और त-- ग---- क--- स---- म------ क- स--
a-- t--- g--- k--- s----- m------ k- s---h
   
Çfarё perimesh keni? आप-- प-- क-- प----- क- स------- ह--?
a----- p--- k-- p------ k-- s-------- h---?
A keni fasule? क्-- ब---- म-- स--- ह-?
k-- b---- m-- s----- h--?
A keni lulelakёr? क्-- आ--- प-- फ------ ह-?
k-- a----- p--- p----------- h--?
   
Unё ha misёr me qejf. मु-- म-- ख--- प--- ह-
m---- m---- k----- p----- h-i
Unё ha kastravec me qejf. मु-- ख--- ख--- प--- ह-
m---- k----- k----- p----- h-i
Unё ha domate me qejf. मु-- ट---- ख--- प--- ह-
m---- t------- k----- p----- h-i
   
Hani me qejf pras? क्-- आ- ल---- भ- ख--- प--- क--- ह--?
k-- a-- l---- b--- k----- p----- k----- h---?
Hani me qejf lakёr turshi? क्-- आ- अ---- ब------ भ- ख--- प--- क--- ह--?
k-- a-- a------- b---------- b--- k----- p----- k----- h---?
Hani me qejf thjerёza? क्-- आ- द-- भ- ख--- प--- क--- ह--?
k-- a-- d--- b--- k----- p----- k----- h---?
   
A i ke qejf karrotat? क्-- त---- ग--- भ- अ---- ल--- ह--?
k-- t----- g----- b--- a------ l----- h---?
A ke qejf brokolit? क्-- त---- ब------- भ- अ---- ल--- ह--?
k-- t----- b------- b--- a------ l----- h---?
A i ke qejf specat? क्-- त---- क------- भ- अ---- ल--- ह--?
k-- t----- k------- b--- a------ l----- h---?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. मु-- प---- अ---- न--- ल--- ह-
m---- p---- a------ n---- l----- h-i
S’mё pёlqejnё ullinjtë. मु-- ऑ------ अ---- न--- ल--- ह--
m---- o---- a------ n---- l----- h--n
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. मु-- म------- अ---- न--- ल--- ह--
m---- m-------- a------ n---- l----- h--n