Shqip » Hungarisht   Bisedё e shkurtёr 3


22 [njёzetedy]

Bisedё e shkurtёr 3

-

22 [huszonkettő]

Rövid párbeszédek 3

22 [njёzetedy]

Bisedё e shkurtёr 3

-

22 [huszonkettő]

Rövid párbeszédek 3

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipmagyar
A pini duhan? Do-------?
Mё pёrpara pija. Ré------ i---.
Por tani nuk pi mё. De m--- m-- n-- d--------.
   
A bezdiseni, nё qoftё se pi duhan? Za------ h- d--------?
Jo, absolutisht jo. Ne-- e--------- n--.
Nuk bezdisem. Ne- z----.
   
Doni tё pini diçka? Is--- v------?
Njё konjak? Eg- k-------?
Jo, mё mirё njё birrё. Ne-- s---------- e-- s---.
   
A udhёtoni shumё? So--- u-----?
Po, nё tё shumtёn e rasteve pёr punё. Ig--- e--- t-------- ü----- u---.
Por tani po bёjmё pushime kёtu. De m--- i-- ü------.
   
Sa vapё! Mi---- h----!
Po, tani ёshtё me tё vёrtetё nxehtё. Ig--- m- t------ m---- v--.
A dalim nё ballkon? Ki------- a- e-------?
   
Nesёr kёtu ka festё. Ho---- l--- i-- e-- b---.
A do tё vini dhe ju? Ön-- i- j-----?
Po, edhe ne jemi tё ftuar. Ig--- m----- i- m--------.