Shqip » Hungarisht   Sport


49 [dyzetёenёntё]

Sport

-

49 [negyvenkilenc]

Sport

49 [dyzetёenёntё]

Sport

-

49 [negyvenkilenc]

Sport

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipmagyar
A merresh me sport? Sp-------?
Po, duhet tё lёviz. Ig--- m------- k---.
Unё shkoj nё njё klub sportiv. Eg- s--------------- j----.
   
Ne luajmё futboll. Fo------.
Ndonjёherё notojmё. Ol---- ú-----.
Ose ecim me biçikletё. Va-- b----------.
   
Nё qytetin tonё ndodhet njё stadium futbolli. A v---------- v-- e-- f-------------.
Ndodhet dhe njё pishinё me sauna. Va- e-- u----- i- s--------.
Ndodhet dhe njё shesh golfi. És v-- e-- g--------.
   
Çfarё shfaqet nё televizor? Mi v-- a t-----------?
Tani po luhet njё ndeshje futbolli. Eg- f-------- v-- é----.
Skuadra gjermane po luan kundёr asaj angleze. A n---- c----- a- a---- e---- j------.
   
Kush fiton? Ki n---?
S’e kam idenё. Se------ s----.
Pёr momentin janё barazim. Pi------------ d-------- a- á----.
   
Arbitri vjen nga Belgjika. A b--- b----.
Tani ka njё 11 (njёmbёdhjetё) metёrsh. Mo-- t--------- v--.
Gol! 1 (njё) me 0 (zero)! Gó-- E-------!