Shqip » Japonisht   Nё aeroport


35 [tridhjetёepesё]

Nё aeroport

-

35 [三十五]
35 [Sanjūgo]

空港で
kūkō de

35 [tridhjetёepesё]

Nё aeroport

-

35 [三十五]
35 [Sanjūgo]

空港で
kūkō de

Kliko për të parë tekstin:   
Shqip日本語
Dua tё rezervoj njё fluturim pёr Athinё. アテ----------------
a-------- n- b-- o y----- s----- n-------.
A ёshtё një fluturim direkt? 直行-----
c------------- k-?
Njё vend afёr dritares, ku s’pihet duhan. 窓際------------
m-------- k----- s--- o o------------.
   
Dua tё konfirmoj rezervimin. 予約---------------
y----- n- k------ o o----- s----- n-------.
Dua tё anulloj rezervimin. 予約-------------
y----- n- t-------- o o------------.
Dua tё ndryshoj rezervimin. 予約-----------
y----- n- h---- o o------------.
   
Kur niset avioni tjetёr pёr Romё? 次の------------
t---- n- r--- i-- w- i---------?
A ka dhe dy vende bosh? まだ---------
m--- n------ s-------- k-?
Jo, kemi vetёm njё vend bosh. いえ-------------
i-- a-- i-------- s---- a-------.
   
Kur do tё ulemi nё tokё? 到着-------
t------ w- i------- k-?
Kur arrijmё atje? 何時-------
n---- n- t-------- k-?
Kur niset autobusi nё qendёr? 都心-----------
t----- e n- b--- w- i---------?
   
Valixhja juaj ёshtё kjo? これ---------------
k--- w- a---- n- s------------ k-?
Çanta juaj ёshtё kjo? これ----------
k--- w- a---- n- k-------- k-?
Bagazhi juaj ёshtё ky? これ-----------
k--- w- a---- n- n---------- k-?
   
Sa bagazh mund tё marr? 荷物---------------
n------ w- d--- k---- m---- i------ k-?
Njёzet kile. 20-----
20---------.
Çfarё, vetёm njёzet kile? えっ-------------
e----- t---- n- 20--------- k-?