Shqip » Lituanisht   Nё restorant 3


31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

31 [trisdešimt vienas]

Restorane 3

31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

31 [trisdešimt vienas]

Restorane 3

Kliko për të parë tekstin:   
Shqiplietuvių
Dua njё antipastё. No------ u--------.
Dua njё sallatё. No------ s-----.
Dua njё supё. No------ s------.
   
Dua njё ёmbёlsirё. No------ d------.
Dua njё akullore me ajkё. No------ l--- s- g---------.
Dua fruta ose djathё. No------ v----- a--- s----.
   
Ne duam tё hamё mёngjes. No------ p----------.
Ne duam tё hamё drekё. No------ p-------.
Ne duam tё hamё darkё. No------ v------------.
   
Çfarё doni pёr mёngjes? Ko n--------- p---------?
Simite tё vogla me marmalatё dhe mjaltё? Ba------ s- u------ i- m-----?
Bukë të thekur me sallam dhe djathё? Sk-------- d----- s- d---- i- s----?
   
Njё vezё tё zier? Vi--- k--------?
Njё vezё tё skuqur sy? Ke--- k--------?
Njё omёletё? Om----?
   
Ju lutem edhe njё kos. Pr---- d-- i----- j------.
Ju lutem kripё dhe piper. Pr---- d-- d------ i- p-----.
Ju lutem edhe njё gotё ujё. Pr---- d-- v---- s------- v------.