Shqip » Lituanisht   Mohore 1


64 [gjashtёdhjetёekatёr]

Mohore 1

-

64 [šešiasdešimt keturi]

Neiginys 1

64 [gjashtёdhjetёekatёr]

Mohore 1

-

64 [šešiasdešimt keturi]

Neiginys 1

Kliko për të parë tekstin:   
Shqiplietuvių
Nuk e kuptoj fjalёn. (A-) n--------- ž-----.
Nuk e kuptoj fjalinё. (A-) n--------- s------.
Nuk e kuptoj kuptimin. (A-) n--------- r-------.
   
mёsuesi mo------s
A e kuptoni mёsuesin? Ar s--------- m-------?
Po, e kuptoj mirё. Ta--- a- j- g---- s-------.
   
mёsuesja mo-----a
A e kuptoni mёsuesen? Ar s--------- m-------?
Po, e kuptoj mirё. Ta--- a- j- g---- s-------.
   
njerёzit Žm---s
A i kuptoni njerёzit? Ar s--------- t--- ž-----?
Jo, nuk i kuptoj dhe aq mirё. Ne- a- j- g---- n---------.
   
shoqja dr---ė
A ke shoqe? Ar t----- d-----?
Po, kam. Ta--- t----.
   
e bija / vajza du--- / d---a
A keni vajzё? Ar t----- d------?
Jo, s’ kam. Ne- n------.