Shqip » Letonisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trīsdesmit divi]

Restorānā 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trīsdesmit divi]

Restorānā 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqiplatviešu
Patate tё skuqura me Ketchup. Fr- k--------- a- k------ l----.
Dhe dy herё me majonezё. Un d---- p------- a- m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Un t--- p------- c---- d--- a- s------.
   
Çfarё perimesh keni? Kā-- d------ J--- i-?
A keni fasule? Va- J--- i- p------?
A keni lulelakёr? Va- J--- i- z----------?
   
Unё ha misёr me qejf. Es l------ ē-- k-------.
Unё ha kastravec me qejf. Es l------ ē-- g-----.
Unё ha domate me qejf. Es l------ ē-- t------.
   
Hani me qejf pras? Va- J-- l------ ē--- p------?
Hani me qejf lakёr turshi? Va- J-- l------ ē--- s------- k-------?
Hani me qejf thjerёza? Va- J-- l------ ē--- l----?
   
A i ke qejf karrotat? Va- t- a-- l------ ē- b-------?
A ke qejf brokolit? Va- t- a-- l------ ē- b-------?
A i ke qejf specat? Va- t- a-- l------ ē- p------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Ma- n------ s-----.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ma- n------ o-----.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ma- n------ s----.