Shqip » Marathi   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

३२ [बत्तीस]
32 [Battīsa]

उपाहारगृहात ४
upāhāragr̥hāta 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

३२ [बत्तीस]
32 [Battīsa]

उपाहारगृहात ४
upāhāragr̥hāta 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipमराठी
Patate tё skuqura me Ketchup. एक प---- फ----- फ------ आ-- क----.
ē-- p---- p------- p------ ā-- k-------.
Dhe dy herё me majonezё. दो- प---- फ----- फ------ आ-- म------.
D--- p---- p------- p------ ā-- m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. ती- प---- भ------ स----- म--------- प------.
T--- p---- b-------- s---- m-------- p--------.
   
Çfarё perimesh keni? आप------- क------ भ----- आ---?
Ā--------- k------ b----- ā----?
A keni fasule? आप------- ब---- आ--- क-?
Ā--------- b---- ā---- k-?
A keni lulelakёr? आप------- फ------ आ-- क-?
Ā--------- p-------- ā-- k-?
   
Unё ha misёr me qejf. मल- म-- ख---- आ----.
M--- m--- k------ ā------.
Unё ha kastravec me qejf. मल- क---- ख---- आ----.
M--- k----- k------ ā------.
Unё ha domate me qejf. मल- ट----- ख---- आ-----.
M--- ṭ----- k------ ā--------.
   
Hani me qejf pras? आप------ ल-------- ख---- आ---- क-?
Ā------- l---------- k------ ā------ k-?
Hani me qejf lakёr turshi? आप------ आ---- ब------------ ख---- आ---- क-?
Ā------- ā---- b--------------- k------ ā------ k-?
Hani me qejf thjerёza? आप------ म--- स----- ख---- आ---- क-?
Ā------- m----- s------ k------ ā------ k-?
   
A i ke qejf karrotat? तु-- ग--- स----- ख---- आ---- क-?
T--- g----- s------ k------ ā------ k-?
A ke qejf brokolit? तु-- ब------- स----- ख---- आ---- क-?
T--- b------ s------ k------ ā------ k-?
A i ke qejf specat? तु-- भ---- म---- स----- ख---- आ---- क-?
T--- b------ m----- s------ k------ ā------ k-?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. मल- क---- आ--- न----.
M--- k---- ā------ n-----.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. मल- ऑ----- आ--- न---.
M--- ŏ----- ā------ n---.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. मल- अ---- आ--- न----.
M--- a----- ā------ n-----.