Shqip » Norvegjisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trettito]

På restaurant 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trettito]

På restaurant 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipnorsk
Patate tё skuqura me Ketchup. En p------ p----- f----- m-- k------.
Dhe dy herё me majonezё. Og t- m-- m------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Og t-- g---------- m-- s-----.
   
Çfarё perimesh keni? Hv- s---- g--------- h-- d---?
A keni fasule? Ha- d--- b-----?
A keni lulelakёr? Ha- d--- b------?
   
Unё ha misёr me qejf. Je- l---- m---.
Unё ha kastravec me qejf. Je- l---- a----.
Unё ha domate me qejf. Je- l---- t------.
   
Hani me qejf pras? Li--- d- o--- p-------?
Hani me qejf lakёr turshi? Li--- d- o--- s-----?
Hani me qejf thjerёza? Li--- d- o--- l-----?
   
A i ke qejf karrotat? Sp---- d- g----- g--------?
A ke qejf brokolit? Sp---- d- g----- b-------?
A i ke qejf specat? Sp---- d- g----- p------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Je- l---- i--- l--.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Je- l---- i--- o-----.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Je- l---- i--- s---.