Shqip » Portugalisht BR   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trinta e dois]

No restaurante 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trinta e dois]

No restaurante 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipportuguês BR
Patate tё skuqura me Ketchup. Um- p----- d- b------ f----- c-- k------.
Dhe dy herё me majonezё. E d--- p------ c-- m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. E t--- s-------- g-------- c-- m-------.
   
Çfarё perimesh keni? O q-- t-- d- l------?
A keni fasule? Te- f-----?
A keni lulelakёr? Te- c---------?
   
Unё ha misёr me qejf. Eu g---- d- m----.
Unё ha kastravec me qejf. Eu g---- d- p------.
Unё ha domate me qejf. Eu g---- d- t------.
   
Hani me qejf pras? Vo-- t----- g---- d- a--- f------?
Hani me qejf lakёr turshi? Vo-- t----- g---- d- c-------?
Hani me qejf thjerёza? Vo-- t----- g---- d- l--------?
   
A i ke qejf karrotat? Vo-- t----- g---- d- c-------?
A ke qejf brokolit? Vo-- t----- g---- d- b-------?
A i ke qejf specat? Vo-- t----- g---- d- p-------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Eu n-- g---- d- c------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Eu n-- g---- d- a--------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Eu n-- g---- d- c--------.