Shqip » Rumanisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [treizeci şi doi]

La restaurant 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [treizeci şi doi]

La restaurant 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipromână
Patate tё skuqura me Ketchup. O p----- d- c------ p------ c- k------.
Dhe dy herё me majonezё. Şi d--- c- m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Şi t--- p----- d- c------ p------ c- m-----.
   
Çfarё perimesh keni? Ce f-- d- l----- a----?
A keni fasule? Av--- f-----?
A keni lulelakёr? Av--- c-------?
   
Unё ha misёr me qejf. Eu m----- c- p------ p-----.
Unё ha kastravec me qejf. Eu m----- c- p------ c---------.
Unё ha domate me qejf. Eu m----- c- p------ r----.
   
Hani me qejf pras? Mâ----- ş- p--- c- p------?
Hani me qejf lakёr turshi? Mâ----- ş- v---- m----- c- p------?
Hani me qejf thjerёza? Mâ----- ş- l---- c- p------?
   
A i ke qejf karrotat? Mă----- ş- t- m------ c- p------?
A ke qejf brokolit? Mă----- ş- t- b------- c- p------?
A i ke qejf specat? Mă----- ş- t- a---- c- p------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Mi- n---- p---- c----.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Mi- n---- p--- m--------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Mi- n---- p--- c---------.