Shqip » Suedisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trettiotvå]

På restaurangen 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trettiotvå]

På restaurangen 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipsvenska
Patate tё skuqura me Ketchup. En p----- f----- m-- k------.
Dhe dy herё me majonezё. Oc- t-- m-- m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Oc- t-- s----- k----- m-- s----.
   
Çfarё perimesh keni? Va- h-- n- f-- g--------?
A keni fasule? Ha- n- b----?
A keni lulelakёr? Ha- n- b------?
   
Unё ha misёr me qejf. Ja- ä--- g---- m---.
Unё ha kastravec me qejf. Ja- ä--- g---- g----.
Unё ha domate me qejf. Ja- ä--- g---- t------.
   
Hani me qejf pras? Ät-- n- o---- g---- p-------?
Hani me qejf lakёr turshi? Ät-- n- o---- g---- s-----?
Hani me qejf thjerёza? Ät-- n- o---- g---- l-----?
   
A i ke qejf karrotat? Ät-- d- o---- g---- m-------?
A ke qejf brokolit? Ät-- d- o---- g---- b-------?
A i ke qejf specat? Ät-- d- o---- g---- p------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Ja- t----- i--- o- l--.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ja- t----- i--- o- o-----.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ja- t----- i--- o- s----.