Shqip » Tamilisht   Nё restorant 3


31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

31 [முப்பத்து ஒன்று]
31 [Muppattu oṉṟu]

உணவகத்தில் 3
uṇavakattil 3

31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

-

31 [முப்பத்து ஒன்று]
31 [Muppattu oṉṟu]

உணவகத்தில் 3
uṇavakattil 3

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipதமிழ்
Dua njё antipastё. என---- ம------ க------ ஸ------- வ-------.
e----- m------ k----- s---- v-----.
Dua njё sallatё. என---- ச---- வ-------.
E----- c---- v-----.
Dua njё supё. என---- ஒ-- ஸ--- வ-------.
E----- o-- s-- v-----.
   
Dua njё ёmbёlsirё. என---- ஒ-- ட-------- வ-------.
E----- o-- ṭ------- v-----.
Dua njё akullore me ajkё. என---- அ---------------- ச------ ஒ-- ப-------- ஐ-------- வ-------.
E----- a----------------- c----- o-- p--------- a------- v-----.
Dua fruta ose djathё. என---- ச----- ப--- அ----- ச--- வ-------.
E----- c----- p---- a----- c-- v-----.
   
Ne duam tё hamё mёngjes. எங-------- க--- உ--- வ-------.
E-------- k---- u---- v-----.
Ne duam tё hamё drekё. எங-------- ம--- உ--- வ-------.
E-------- m----- u---- v-----.
Ne duam tё hamё darkё. எங-------- இ--- உ--- வ-------.
E-------- i---- u---- v-----.
   
Çfarё doni pёr mёngjes? உங-------- க--- உ------- எ--- வ-------?
U-------- k---- u------- e--- v-----?
Simite tё vogla me marmalatё dhe mjaltё? ஜா---- த----- ச------ ர-----?
J---- t---- c----- r---?
Bukë të thekur me sallam dhe djathё? சா---- ம------ ச--- உ--- ட-----?
C---- m----- c-- u--- ṭ---?
   
Njё vezё tё zier? ஒர- வ-- வ---- ம-----?
O-- v--- v----- m-----?
Njё vezё tё skuqur sy? ஒர- ப------------ ம-----?
O-- p------------ m-----?
Njё omёletё? ஓர- ஆ------?
Ō- ā----?
   
Ju lutem edhe njё kos. தய------ இ------ ஒ-- த----.
T-------- i---- o-- t----.
Ju lutem kripё dhe piper. தய------ ச----- உ------ ம------ க--.
T-------- c----- u---- m------ k---.
Ju lutem edhe njё gotё ujё. தய------ இ------ ஒ-- க----- த------.
T-------- i---- o-- k---- t-----.