Shqip » Tamilisht   Bёj pyetje 2


63 [gjashtёdhjetёetre]

Bёj pyetje 2

-

63 [அறுபத்து மூன்று]
63 [Aṟupattu mūṉṟu]

கேள்வி கேட்பது 2
kēḷvi kēṭpatu 2

63 [gjashtёdhjetёetre]

Bёj pyetje 2

-

63 [அறுபத்து மூன்று]
63 [Aṟupattu mūṉṟu]

கேள்வி கேட்பது 2
kēḷvi kēṭpatu 2

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipதமிழ்
Kam njё hobby. என---- ஒ-- ப----------- இ---------.
e----- o-- p---------- i---------.
Unё luaj tenis. நா-- ட------- வ-----------.
N-- ṭ----- v-----------.
Ku ka njё fushё tenisi? டெ------ த--- எ---- இ---------?
Ṭ----- t---- e--- i---------?
   
A ke ndonjё hobby? உன------ ப----- ப----- எ---?
U-------- p----- p---- e---?
Unё luaj futboll. நா-- க-------- வ-----------.
N-- k------- v-----------.
Ku ka njё fushё futbolli? கா------- ம------ எ---- இ---------?
K------- m------- e--- i---------?
   
Mё dhemb krahu. என- க- வ---------.
E- k-- v----------.
Mё dhemb kёmba dhe dora. என- ப------ க----- க-- வ---------.
E- p------ k----- k--- v----------.
Ku ka njё doktor? இங--- ட------ ய------- இ-------------?
I--- ṭ----- y------ i------------?
   
Unё kam njё makinё. என------ ஒ-- க--- இ---------.
E------ o-- k-- i---------.
Unё kam edhe njё motorr. என------ ஒ-- ம------- ச------- க-- இ---------.
E------ o-- m----- c------ k--- i---------.
Ku ka njё vend parkimi? நா-- வ------ எ---- ந----------?
N-- v------- e--- n----------?
   
Unё kam njё pulovёr. என------ ஒ-- ஸ-------- இ---------.
E------ o-- s------ i---------.
Unё kam edhe njё xhaketё dhe njё palё xhinse. என------ ஒ-- ஜ----------- , ஜ------- க-- இ---------.
E------ o-- j--------- j----- k--- i---------.
Ku ёshtё lavatriçja? சல-- ம----- எ---- இ---------?
C------ m---- e--- i---------?
   
Unё kam njё pjatё. என------ ஒ-- த---- இ---------.
E------ o-- t---- i---------.
Unё kam njё thikё, njё pirun dhe njё lugё. என------ ஒ-- க----- ஒ-- ம--------- ம------ ஒ-- ஸ----- இ---------.
E------ o-- k----- o-- m--------- m----- o-- s--- i---------.
Ku janё kripa dhe piperi? உப----- ம------ எ---- இ---------?
U---- m------ e--- i---------?