Shqip » Telugu   Nё aeroport


35 [tridhjetёepesё]

Nё aeroport

-

35 [ముప్పై ఐదు]
35 [Muppai aidu]

విమానాశ్రయం వద్ద
Vimānāśrayaṁ vadda

35 [tridhjetёepesё]

Nё aeroport

-

35 [ముప్పై ఐదు]
35 [Muppai aidu]

విమానాశ్రయం వద్ద
Vimānāśrayaṁ vadda

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipతెలుగు
Dua tё rezervoj njё fluturim pёr Athinё. నే-- ఎ------ క- ఒ- ఫ----- ట----- బ--- చ-----------------
N--- e----- k- o-- p----- ṭ---- b-- c----------------u
A ёshtё një fluturim direkt? అద- డ------- ఫ-----?
A-- ḍ------ p------?
Njё vend afёr dritares, ku s’pihet duhan. ఒక వ---- స---- స-------- చ---------
O-- v---- s--- s------ c----------i
   
Dua tё konfirmoj rezervimin. నే-- న- ర--------- న- క------- చ-----------------
N--- n- r--------- n- k------- c----------------u
Dua tё anulloj rezervimin. నే-- న- ర--------- న- క-------- చ-----------------
N--- n- r--------- n- k------ c----------------u
Dua tё ndryshoj rezervimin. నే-- న- ర--------- న- మ-------------------
N--- n- r--------- n- m-----------------u
   
Kur niset avioni tjetёr pёr Romё? రో-- క- న------- ఫ----- ఎ------?
R-- k- n---- p------ e-----?
A ka dhe dy vende bosh? ఇం-- ర---- స----- వ-------?
I--- r---- s---- v------?
Jo, kemi vetёm njё vend bosh. లే--- క---- ఒ--- స--- మ------ ఉ---
L---- k------ o--- s-- m------ u--i
   
Kur do tё ulemi nё tokё? మన- ఎ------ ద-------?
M---- e----- d-------?
Kur arrijmё atje? మన- ఎ------ చ----------?
M---- e----- c----------?
Kur niset autobusi nё qendёr? సి-- స----- క- బ-- ఎ------ వ--------?
S--- s----- k- b-- e----- v-------?
   
Valixhja juaj ёshtё kjo? అద- మ- స--- క---?
A-- m- s-- k---?
Çanta juaj ёshtё kjo? అద- మ- బ-------?
A-- m- b-----?
Bagazhi juaj ёshtё ky? అద- మ- స-----?
A-- m- s-----?
   
Sa bagazh mund tё marr? నే-- ఎ-- స----- త---------------?
N--- e--- s----- t---------------?
Njёzet kile. ఇర-- క-----
I----- k----u
Çfarё, vetёm njёzet kile? ఎం--? క---- ఇ--- క----- మ--------?
E---? K------ i----- k----- m--------?