Shqip » Vietnamisht   mё duhet – dua


69 [gjashtёdhjetёenёntё]

mё duhet – dua

-

69 [Sáu mươi chín]

Cần – muốn

69 [gjashtёdhjetёenёntё]

mё duhet – dua

-

69 [Sáu mươi chín]

Cần – muốn

Kliko për të parë tekstin:   
ShqipTiếng Việt
Mё duhet njё krevat. Tô- c-- m-- c-- g-----.
Unё dua tё fle. Tô- m--- n--.
A ka njё krevat kёtu? Ở đ-- c- m-- c-- g----- k----?
   
Mё duhet njё llampё. Tô- c-- m-- c-- đ--.
Unё dua tё lexoj. Tô- m--- đ--.
A ka njё llambё kёtu? Ở đ-- c- m-- c-- đ-- k----?
   
Mё duhet njё telefon. Tô- c-- đ--- t----.
Dua tё marr nё telefon. Tô- m--- g-- đ--- t----.
A ka njё telefon kёtu? Ở đ-- c- đ--- t---- k----?
   
Mё duhet njё kamera. Tô- c-- m-- ả--.
Dua tё fotografoj. Tô- m--- c--- ả--.
A ka kёtu njё kamera? Ở đ-- c- m-- ả-- k----?
   
Mё duhet njё kompjuter. Tô- c-- m-- c-- m-- t---.
Dua tё dёrgoj njё e-mail. Tô- m--- g-- / g-- t-- đ--- t-.
A ndodhet njё kompjuter kёtu? Ở đ-- c- m-- t--- k----?
   
Mё duhet njё stilolaps. Tô- c-- m-- c-- b-- b-.
Dua tё shkruaj diçka. Tô- m--- v---.
A ka kёtu njё copё letёr dhe njё stilolaps? Ở đ-- c- g--- v- b-- k----?