Shqip » Kinezisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [三十二]
32 [Sānshí'èr]

在餐馆4
zài cānguǎn 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [三十二]
32 [Sānshí'èr]

在餐馆4
zài cānguǎn 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqip中文
Patate tё skuqura me Ketchup. 一份--------
y- f-- z-- s-- t--- j-- f----- j----.
Dhe dy herё me majonezё. 再要--------
Z-- y-- l---- f-- j-- d------- j---- d-.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. 三份---------
S-- f-- j-- j---- d- y-- j--- x---------.
   
Çfarё perimesh keni? 您有----?
N-- y-- s-- m- s-----?
A keni fasule? 您有---?
N-- y-- b------ m-?
A keni lulelakёr? 您有---?
N-- y-- h----- m-?
   
Unё ha misёr me qejf. 我喜-----
W- x----- c-- y---.
Unё ha kastravec me qejf. 我喜-----
W- x----- c-- h-------.
Unё ha domate me qejf. 我喜------
W- x----- c-- x--------.
   
Hani me qejf pras? 您也-----?
N-- y- x----- c-- c--- m-?
Hani me qejf lakёr turshi? 您也------?
N-- y- x----- c-- s------ m-?
Hani me qejf thjerёza? 您也-------?
N-- y- x----- c-- x--- b------ m-?
   
A i ke qejf karrotat? 你也-------?
N- y- x----- c-- h------ m-?
A ke qejf brokolit? 你也-------?
N- y- x----- c-- l- h----- m-?
A i ke qejf specat? 你也------?
N- y- x----- c-- l----- m-?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. 我不------
W- b- x----- c-- y-------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. 我不------
W- b- x----- c-- g-----.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. 我不------
W- b- x----- c-- m---.