© jahmaica - Fotolia | Amazing view of mountain lakes in Albanian Alps

Naučte sa albánsky zadarmo

Naučte sa albánsky rýchlo a jednoducho s naším jazykovým kurzom „Albánsky pre začiatočníkov“.

sk slovenčina   »   sq.png Shqip

Naučte sa albánsky - prvé slová
Ahoj! Tungjatjeta! / Ç’kemi!
Dobrý deň! Mirёdita!
Ako sa darí? Si jeni?
Dovidenia! Mirupafshim!
Do skorého videnia! Shihemi pastaj!

Prečo by ste sa mali učiť albánsky?

Učenie sa albánskeho jazyka môže poskytnúť zaujímavý vhľad do jednej z najstarších kultúr Európy. Albánsky jazyk má jedinečnú históriu a bohatú literatúru, ktorá môže byť pre jazykové nadšence fascinujúca. Ovládanie albánskeho jazyka môže zlepšiť vaše komunikačné schopnosti s albánskou komunitou. Vďaka tomu môžete lepšie pochopiť ich kultúru a tradície, čo môže byť osobne aj profesionálne obohacujúce. Albánčina pre začiatočníkov je jedným z viac ako 50 bezplatných jazykových balíkov, ktoré od nás môžete získať. „50LANGUAGES“ je efektívny spôsob, ako sa naučiť albánsky online a zadarmo. Naše učebné materiály pre kurz albánčiny sú dostupné online aj ako aplikácie pre iPhone a Android.

Existujú kariérne výhody spojené s ovládaním albánskeho jazyka. Albánsko je rýchlo sa rozvíjajúca krajina a mnohé medzinárodné spoločnosti hľadajú ľudí, ktorí ovládajú albánsky. Albánsky jazyk je unikátny a neklasifikuje sa do žiadnej špecifickej jazykovej rodiny. To môže poskytnúť zaujímavé pohľady na jazykové štruktúry a pomôcť pri pochopení unikátnosti jazyka. S týmto kurzom sa môžete naučiť albánsky samostatne - bez učiteľa a bez jazykovej školy! Lekcie sú jasne štruktúrované a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele.

Poznanie albánskeho jazyka môže tiež zlepšiť vaše porozumenie albánskej kultúre. Albánsko má bohatú kultúru a históriu, ktorá je často odrazená v jej jazyku a literatúre. Existujú mnohé zdroje, ktoré môžu pomôcť pri učení sa albánskeho jazyka. Od tradičných jazykových kurzov až po online zdroje, je mnoho možností, ako sa naučiť tento jazyk efektívne. Naučte sa albánsky rýchlo so 100 lekciami albánčiny organizovanými podľa tém. Zvukové súbory MP3 pre lekcie nahovorili rodení albánsky hovoriaci. Pomôžu vám zlepšiť vašu výslovnosť.

Učenie sa albánskeho jazyka môže tiež poskytnúť kognitívne výhody. To môže zahŕňať zlepšenie pamäti, koncentrácie a kreativity. Učenie sa albánskeho jazyka môže byť tiež zábavné. Je to výzva, ktorá môže priniesť veľa uspokojenia a uspokojenia z dosiahnutého pokroku.

Dokonca aj albánski začiatočníci sa môžu naučiť albánsky efektívne pomocou „50LANGUAGES“ prostredníctvom praktických viet. Najprv sa zoznámite so základnými štruktúrami jazyka. Vzorové dialógy vám pomôžu vyjadriť sa v cudzom jazyku. Predchádzajúce znalosti nie sú potrebné.

Dokonca aj pokročilí študenti si môžu zopakovať a upevniť to, čo sa naučili. Naučíte sa správne a často hovorené vety a môžete ich okamžite použiť. Budete vedieť komunikovať v každodenných situáciách. Využite prestávku na obed alebo čas v premávke na naučenie sa pár minút albánčiny. Učíte sa za pochodu aj doma.