© SeanPavonePhoto - Fotolia | Tel Aviv Mediterranean Skyline

Naučte sa hebrejsky zadarmo

Naučte sa hebrejčinu rýchlo a jednoducho s naším jazykovým kurzom „Hebrejčina pre začiatočníkov“.

sk slovenčina   »   he.png עברית

Naučte sa hebrejsky - prvé slová
Ahoj! ‫שלום!‬ shalom!
Dobrý deň! ‫שלום!‬ shalom!
Ako sa darí? ‫מה נשמע?‬ mah nishma?
Dovidenia! ‫להתראות.‬ lehitra'ot.
Do skorého videnia! ‫נתראה בקרוב!‬ nitra'eh beqarov!

Aký je najlepší spôsob, ako sa naučiť hebrejský jazyk?

Hebrejčina je starodávny jazyk s bohatou históriou. Ako sa efektívne učiť hebrejčinu? Existuje niekoľko osvedčených metód. Digitálne nástroje sú veľmi prístupné. Mobilné aplikácie ako Duolingo alebo Rosetta Stone ponúkajú interaktívne lekcie pre začiatočníkov v hebrejčine. Hebrejčina pre začiatočníkov je jedným z viac ako 50 bezplatných jazykových balíkov, ktoré od nás môžete získať. „50LANGUAGES“ je efektívny spôsob, ako sa naučiť hebrejčinu online a zadarmo. Naše učebné materiály pre kurz hebrejčiny sú dostupné online aj ako aplikácie pre iPhone a Android.

Čítanie hebrejských textov pomáha. Začnite s jednoduchými článkami alebo knihami a postupne prechádzajte k zložitejším materiálom. Hudba v hebrejčine je ďalším nástrojom. Počúvanie hebrejských piesní vám pomôže zvyknúť si na zvuky a rytmus jazyka. S týmto kurzom sa môžete učiť hebrejčinu samostatne - bez učiteľa a bez jazykovej školy! Lekcie sú jasne štruktúrované a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele.

Kurzy v jazykových školách sú veľmi užitočné. Učitelia, ktorí sú rodilí hovorcami, môžu ponúknuť cielenú pomoc a spätnú väzbu. Sledovanie hebrejských filmov alebo seriálov s titulkami môže významne zlepšiť vaše jazykové schopnosti a pochopenie kultúry. Naučte sa hebrejsky rýchlo so 100 lekciami hebrejčiny organizovanými podľa tém. Zvukové súbory MP3 pre lekcie nahovorili rodení hovorcovia hebrejčiny. Pomôžu vám zlepšiť vašu výslovnosť.

Konverzácia je neoceniteľná. Hľadajte jazykové skupiny alebo tandemových partnerov, s ktorými by ste mohli pravidelne konverzovať. Ako pri každom jazyku, kľúčom je trpezlivosť a pravidelná prax. S týmito metódami a odhodlaním môžete v hebrejčine dosiahnuť skutočný pokrok.

Dokonca aj hebrejskí začiatočníci sa môžu efektívne učiť hebrejčinu pomocou „50 LANGUAGES“ prostredníctvom praktických viet. Najprv sa zoznámite so základnými štruktúrami jazyka. Vzorové dialógy vám pomôžu vyjadriť sa v cudzom jazyku. Predchádzajúce znalosti nie sú potrebné.

Dokonca aj pokročilí študenti si môžu zopakovať a upevniť to, čo sa naučili. Naučíte sa správne a často hovorené vety a môžete ich okamžite použiť. Budete vedieť komunikovať v každodenných situáciách. Využite prestávku na obed alebo čas v premávke na naučenie sa pár minút hebrejčiny. Učíte sa za pochodu aj doma.