• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Afrikanisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Gevoelens +

Ndjenjat


-

Diere +

Kafshët


-

Sport +

Sportet


-

Musiek +

Muzika


-

Kantoor +

Zyra


-

Drankies +

Pijet


-

Mense +

Njerëzit


-

Tyd +

Koha


-

Omgewing +

Mjedisi


-

Verpakking +

Paketimi


-

Gereedskap +

Veglat


-

Verkeer +

Trafiku


-

Vrugte +

Frutat


-

Ontspanning +

Koha e lirë


-

Weermag +

Ushtria


-

Klere +

Veshja


-

Kommunikasie +

Komunikimi


-

Tegnologie +

Teknologjia


-

Woonstel +

Banesa


-

Voedsel +

Ushqimi


-

Beroepe +

Profesionet


-

Groente +

Perimet


-

Voorwerpe +

Objektet


-

Onderrig +

Arsimimi


-

Liggaam +

Trupi


-

Natuur +

Natyra


-

Finansies +

Financat


-

Meubels +

Mobiljet


-

Geloof +

Feja


-

Plante +

Bimët


-

Abstrakte terme +

Termat abstraktë


-

Kombuistoestelle +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materiale +

Materialet


-

Gesondheid +

Shëndetësia


-

Motor +

Vetura


-

Kuns +

Artet


-

Stad +

Qyteti


-

Weer +

Moti


-

Inkopies +

Pazari


-

Argitektuur +

Arkitektura


-

Groot diere +

Kafshët e mëdha


-

Klein diere +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!