• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Danisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Følelser +

Ndjenjat


-

Dyr +

Kafshët


-

Sport +

Sportet


-

Musik +

Muzika


-

Kontor +

Zyra


-

Drikkevarer +

Pijet


-

Folk +

Njerëzit


-

Tid +

Koha


-

Miljø +

Mjedisi


-

Emballage +

Paketimi


-

Værktøj +

Veglat


-

Trafik +

Trafiku


-

Frugter +

Frutat


-

Fritid +

Koha e lirë


-

Militær +

Ushtria


-

Tøj +

Veshja


-

Kommunikation +

Komunikimi


-

Teknologi +

Teknologjia


-

Lejlighed +

Banesa


-

Mad +

Ushqimi


-

Erhverv +

Profesionet


-

Grøntsager +

Perimet


-

Genstande +

Objektet


-

Uddannelse +

Arsimimi


-

Krop +

Trupi


-

Natur +

Natyra


-

Økonomi +

Financat


-

Møbler +

Mobiljet


-

Religion +

Feja


-

Planter +

Bimët


-

Abstrakte begreber +

Termat abstraktë


-

Køkkenredskaber +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materialer +

Materialet


-

Sundhed +

Shëndetësia


-

Bil +

Vetura


-

Kunst +

Artet


-

By +

Qyteti


-

Vejr +

Moti


-

Shopping +

Pazari


-

Arkitektur +

Arkitektura


-

Store dyr +

Kafshët e mëdha


-

Små dyr +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!