• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Estonisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Tunded +

Ndjenjat


-

Loomad +

Kafshët


-

Sport +

Sportet


-

Muusika +

Muzika


-

Büroo +

Zyra


-

Joogid +

Pijet


-

Inimesed +

Njerëzit


-

Aeg +

Koha


-

Keskkond +

Mjedisi


-

Pakendid +

Paketimi


-

Tööriistad +

Veglat


-

Liiklus +

Trafiku


-

Puuviljad +

Frutat


-

Vaba aeg +

Koha e lirë


-

Sõjandus +

Ushtria


-

Riietus +

Veshja


-

Side +

Komunikimi


-

Tehnika +

Teknologjia


-

Korter +

Banesa


-

Toit +

Ushqimi


-

Ametid +

Profesionet


-

Köögiviljad +

Perimet


-

Esemed +

Objektet


-

Haridus +

Arsimimi


-

Keha +

Trupi


-

Loodus +

Natyra


-

Raha +

Financat


-

Mööbel +

Mobiljet


-

Religioon +

Feja


-

Taimed +

Bimët


-

Abstraktsed mõisted +

Termat abstraktë


-

Köögitehnika +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materjalid +

Materialet


-

Tervis +

Shëndetësia


-

Auto +

Vetura


-

Kunstid +

Artet


-

Linn +

Qyteti


-

Ilm +

Moti


-

Sisseost +

Pazari


-

Arhitektuur +

Arkitektura


-

Suured loomad +

Kafshët e mëdha


-

Väikesed loomad +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!