• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Indonezisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Perasaan +

Ndjenjat


-

Hewan +

Kafshët


-

Olahraga +

Sportet


-

Musik +

Muzika


-

Kantor +

Zyra


-

Minuman +

Pijet


-

Orang-orang +

Njerëzit


-

Waktu +

Koha


-

Lingkungan +

Mjedisi


-

Pengemasan +

Paketimi


-

Alat +

Veglat


-

Lalu lintas +

Trafiku


-

Buah-buahan +

Frutat


-

Waktu luang +

Koha e lirë


-

Militer +

Ushtria


-

Pakaian +

Veshja


-

Komunikasi +

Komunikimi


-

Teknologi +

Teknologjia


-

Apartemen +

Banesa


-

Makanan +

Ushqimi


-

Pekerjaan +

Profesionet


-

Sayur-sayuran +

Perimet


-

Objek +

Objektet


-

Pendidikan +

Arsimimi


-

Tubuh +

Trupi


-

Alam +

Natyra


-

Keuangan +

Financat


-

Mebel +

Mobiljet


-

Agama +

Feja


-

Tanaman +

Bimët


-

Hal-hal abstrak +

Termat abstraktë


-

Peralatan dapur +

Pajisjet e kuzhinës


-

Bahan +

Materialet


-

Kesehatan +

Shëndetësia


-

Mobil +

Vetura


-

Seni +

Artet


-

Kota +

Qyteti


-

Cuaca +

Moti


-

Belanja +

Pazari


-

Arsitektur +

Arkitektura


-

Hewan besar +

Kafshët e mëdha


-

Hewan kecil +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!