• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Letonisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Jūtas +

Ndjenjat


-

Dzīvnieki +

Kafshët


-

Sporta veidi +

Sportet


-

Mūzika +

Muzika


-

Birojs +

Zyra


-

Dzērieni +

Pijet


-

Cilvēki +

Njerëzit


-

Laiks +

Koha


-

Vide +

Mjedisi


-

Iepakojumi +

Paketimi


-

Instrumenti +

Veglat


-

Satiksme +

Trafiku


-

Augļi +

Frutat


-

Atpūta +

Koha e lirë


-

Militārā sfēra +

Ushtria


-

Apģērbs +

Veshja


-

Sakari +

Komunikimi


-

Tehnoloģijas +

Teknologjia


-

Dzīvoklis +

Banesa


-

Pārtika +

Ushqimi


-

Profesijas +

Profesionet


-

Dārzeņi +

Perimet


-

Objekti +

Objektet


-

Izglītība +

Arsimimi


-

Ķermenis +

Trupi


-

Daba +

Natyra


-

Finanses +

Financat


-

Mēbeles +

Mobiljet


-

Reliģija +

Feja


-

Augi +

Bimët


-

Abstrakti jēdzieni +

Termat abstraktë


-

Virtuves iekārtas +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materiāli +

Materialet


-

Veselība +

Shëndetësia


-

Auto +

Vetura


-

Māksla +

Artet


-

Pilsēta +

Qyteti


-

Laikapstākļi +

Moti


-

Iepirkšanās +

Pazari


-

Arhitektūra +

Arkitektura


-

Lielie dzīvnieki +

Kafshët e mëdha


-

Mazie dzīvnieki +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!